Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce en iyi ve en kötü canlı performanslar ?

Predator

Öne çıkan mesajlar

said:
crepuscolo, 17 Mayıs 2004 17:34 tarihinde demiş ki:
en iyi rammstein bence indirdiğim live videolar harbiden süper ve çok beğeniyorum canlı performanslarını

+1 mukemmel[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..

blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 17 Mayıs 2004 17:26 tarihinde demiş ki:
Grupların canlı performanslarından bahsediyorum sizce iyi ve kötü olanlar hangileridir ? İlla gidip izlemeniz şart değil benim gibi indirdiğiniz videolardanda yorum yapabilirsiniz(malum kimse gelip Eskişehir'de konser vermiyor ehe ) . ben başlıyım hemen :

en iyi : nightwish , ciddi ciddi konserde hissediyorum kendimi. hiç hatasız ve üstüne üstlük çok daha güzel çalıyorlar band kaydına oranla.

kötü(en koymayım şimdi) : children of bodom. çok severim bu grubu şarkıları harika ama şu ana kadar izlediğim tüm konser kayıtları kötü çok hatalı ve alakasız çalıyorlar. ha solo kısımlarını çok güzel atıyor alexi efendi orası ayrı.

HaLt etmişsin sen...!! Peh Bodom canLı kötüymüş..hade hadeeee[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

dream theater'ın nesi güzel be! adamlar put gibi çalıyor. hele portnoy, arada böyle bi kaş göz yapıyo başka hareket yok. myung da saçlar sağolsun arada headbang yapıyor, labrie'yi zaten at gitsin anca el kol sallıyor. bi portnoy kurtarıyor, yapmadığı şaklabanlık yok. adamları yakından görmek için dünyanın parasını vermeye değer tamam da.. sahne performansları çok yetersiz bence.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

valla müzikal olarak iyi olmalarına rağmen,dream theatre kadar ruhsuz bi grup görmedim hayatımda..o yüzden en kötüye dream theatre diyorum..söz konusu konser performansı olunca "davayı satmış" metallica'yı on tane dt'ye tercih ederim..[signature][hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi:
U2
Radiohead
The Rolling Stones
Pink Floyd
Metallica
Queens of the Stone Age
Fleetwod Mac
Genesis
David Bowie
Bütün jam bandler

Özellikle U2'nun performansları sahne şovu açısından süperdir. Şarkıları da tam epik havasında olduğundan inanılmaz bir atmosferi vardır. Ben DVD'den izlerdim, ama izlediğim bütün konserlerden daha bir zevk aldım. Tabii ki Radiohead ve Pink Floyd'u da tekrar hatırlatmak gerek (üstte yazılsa bile.=)

En kötüü....bilmiyorum; aklıma gelmiyor.[signature][hline]Existential carousel
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Red Hot Chilli Peppers 1 numara canlı performans da
Bon Jovi(bad medicine süper) , Nightwish , Joe satriani , Steve Vai , Placebo ,
Queen (wembley konseri çok iyi) , Coldplay,
Robbie Williams&Oasis - wonderwall çok iyi ,
avril lavigne (basket case ve metallica fuel i canlı performans güzeldi),
Scorpions-still loving u çok iyi,
offspring de güzel kıpır kıpır valla severim canlı performanslarını,
aerosmith çok çok iyi canlı performansı,
nickelback iidir ,
iron maiden kesinlikle çok çok iyi,
green day - hall of fame 2002 izlemediyseniz çok şey kaçırmışsınız derim süper ötesi bir canlı performans
queens of the stone age (aslında fena degil ama orta puan verdim nedense ehe)

soad a gelince bence gayet iyiler de son zamanlarda biraz bozmuşlar olayı
hele bi forest i katletmişler konserde oan ayar oldum
ama atwa,aerials,chopy suey(oz) , holland konseri cok iyi bence

[signature][hline]Grandmaster Hamburger
irc.quakenet.org / #gecevardiyasi

[Bu mesaj DynamicK tarafından 19 Mayıs 2004 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Düşünürken aklıma geldi, depeche mode da sahnede harikalar yaratanlardan.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene önce ki dt konserinde (bostancıda olan) adamlar şarkıların aynısını çalmışlardı. bir çok indirdiğim konserde de aynısını çalıyolar. ama sahne performanslarının çok yetersiz olduğunu değiştirmez.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Canli olarak izledigim en iyi performans:

Dio, egiliorum kendisinin onunde zira gecen seneki RTN'deki performansi mukemmeldi

Canli olarak izledigim diger cok iyi performanslar:

Tankard, zaten ozunde geyik uzerine kurulu bir grup oldugundan sahne performanslari, seyirciyle iletisimleri filan cok cok iyi

Letzte Instanz, cok basarili bir performanslari var, bir festivalde kendilerine ayrilan 1 saat gibi kisa bir surede takdirimi topladilar

In Flames, cok basarilar crowd control ozellikle iyi...

Kayittan izledigim cok iyi performanslar:

Queensryche, Operation: Livecrime... mukemmel!
Rammstein, Iron Maiden

Kayit/canli izledigim kotu performanslar:

Nightwish, gordugum kadariyla live performance diye bisi yok nightwish'de, seyirciyle iletisim nerdeyse 0 zaten... Hele Sami zamaninda cok cok kotu, sonra Marco gelip durumu biraz kurtariyor en azindan. Muzikal olarak ise zaten her daim calan bir playback soz konusu. Tarja'nin sesi zaten ancak maksimum 1.5 saat kadar dayanabiliyor (o da arada bir yaklasik 10 dakikalik mola varsa)

Dream Theater, muzikal olarak degil ama seyirciyle iletisim ve sahne olarak DT sinifta kaliyor... Tabii o muzigi calarken sahnede takla atmasini bekleyemeyiz adamlarin ama canli olarakda, izledigim diger videolarda da gordugum kadariyla DT canli performanslarinda sanki grup elemanlari aralarinda takilip egleniyolar, seyirci uzaktan "Ulan adamlar caliyo be!" diye izliyor...[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
Futurama - Presented in Doublevision (Where Drunk)
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...