Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce en iyi ve en kötü canlı performanslar ?

Predator

Öne çıkan mesajlar

Grupların canlı performanslarından bahsediyorum sizce iyi ve kötü olanlar hangileridir ? İlla gidip izlemeniz şart değil benim gibi indirdiğiniz videolardanda yorum yapabilirsiniz(malum kimse gelip Eskişehir'de konser vermiyor ehe ) . ben başlıyım hemen :

en iyi : nightwish , ciddi ciddi konserde hissediyorum kendimi. hiç hatasız ve üstüne üstlük çok daha güzel çalıyorlar band kaydına oranla.

kötü(en koymayım şimdi) : children of bodom. çok severim bu grubu şarkıları harika ama şu ana kadar izlediğim tüm konser kayıtları kötü çok hatalı ve alakasız çalıyorlar. ha solo kısımlarını çok güzel atıyor alexi efendi orası ayrı.[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Gördüğüm en iyi performans pink floyd undu.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
crepuscolo, 17 Mayıs 2004 17:34 tarihinde demiş ki:
en iyi rammstein bence indirdiğim live videolar harbiden süper ve çok beğeniyorum canlı performanslarını

+1 bi de pearl jam[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına
Yavrusunu sinek kapmış gördün mü?

Sosyal ağlarda paylaş

en iyiy bilemem ama -tonla birbirinden güzel konser izledim.
Simply red cd kaydının aynısını çalıyor mesela hatasız, marcus miller bir basla tüm açıkhavaya göbek attırıyor. brooklyn funk essentials ve laço tayfa zıplatıyor.

en kötüsnü : Jane Birkin'in geçen sene veridği Arabesque konseri. bütün konser ah sergei vah sergei, arabesk bişiler yapmaya çalışmış ama cık olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

dream theater çok iyi steve vai, malmsteen, satriani çok iyi. nirvana (unplugged haricinde) rezalet. o kadar kötü tonlamışlarki, bi gürültü geliyo bi baterinin snare e vuruşları bi de kurt ün ilahi sesi. ama yine de izlemeye değer(soad dinlemediğim için hiç, bir yorum yapamıycam)[signature][hline][i]for those who died alone...[i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 17 Mayıs 2004 23:03 tarihinde demiş ki:
neye göre ama. şov mu atraksiyon mu? yoksa sadece müzikal performans mı?

Sahne şovunda gülben ergeni tek geçerim :D[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

dream theater süper
soad iğrenç ötesi[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Göksel gelmişti bizim üniye şahne şovu falan berbattı ama eski oynak şarkıları falan söyledi milleti iyi oynattı :)
bu arada eurovisyon yarışmasındada ruslana nın şahne şovu bence en iyi olanıydı adamklar kopyaxı kardeşim bi bizim sertap şovda yapı diye nerdeyse hepsi şov yapmışlardı
Bide komedi bi olay vardı sırbistandan gelen yarışmacı ilk türklerden nefret ettigini sölemiş ayrılırkende türkiye sizi seviyorum emiş :) çelişki[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...