Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Uh cok gicik, direk nazara gelmissin!

Vista'mi kullaniyosun acep? Oyleyse sag tusla tiklayip yonetici olarak calistir demekde fayda var. Yerinde olsam ekran karti suruculerim eskiyse yenilerdim. Bi de yeterli enerjin varsa data dizininin altinda client_1.log diye bi dosya var, orda belki biseyler yaziyodur, sorun o dosya oyle kalabalik ki, gercek bir problemi nasil bulur gorursun pek bilemiyorum.

Umarim buradan birileri problemini cozebilir direk.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw yerinde olsam install dosyalarin elindeyse bir daha kurardim. Oyun 3 sey kuruyor:
1. Directx9.0c May edition mi ne
2. VisualC++ 8.0(9.0miydi) runtime components diye bi nane
3. Bi de oyunun kendisi.

Belki ilk ikisinden birinin kurulumu sakatlanmistir ama onlari nasil yenilersin bilmiyorum oyunu en bastan kurmadan

Korkarim ki problemi benim bilgimi asti olayla ilgili, ama ilk kurusta bende de calismamisti, 2. kurusta calismisti, ama oyuna girer gibi bile yapmamisti sanirim, eulayi okuyup next diyince sacmalamisti
Sosyal ağlarda paylaş

işin kötüsü uninstall ettim add remove programs dan sonra tekrar setupa bastım çat die yükledi tekrar 1 saniyede,

bu sefer remove ettikten sonra gititm darkfall dosyasını kendim sildim direk

şimid açtım setupı başta o 2 seçenek veriodu ya directx falna onları vermio direk dark fall setupa geldi copying data dio yüklüo normal.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam dediğin gibiymiş Dark saolasın düzelttim regional settingsi vs oldu hatta normal yaptım tekrar yine girmedi vs. Onla ilgiliymiş direk

neyse şimdi dwarf açtım bi tane Cucenin accountu olduğu için Ymir's tear dayım fakat kimse yok şehirde ne yapmam gerekio yol gösterin ahaha

bu işe nerden başlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

SS olayı çalışmıyor eski usül printscreen yapıcan yada fraps le :P

Valla dwarf yerlerinden anlamamda npc lere git F ye bas questi seç yukardan varsa quest al sana 3-5 bişi öretir questler. Oyuna ilk login oldugunda ufak bit tutorial vardı umarım okudun :P sağ clickle Help e tıkla orda oku biraz bilgi veriyor olması lazım oyunla ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

onalrı biliorm itnerface ıvır zıvır nasıl olur onlar da sorunum yok , hmm quest almak lazımdı evet. Yani başladım şehirin yanında şehire gittim ama bomboş naapıcam die dolandım uzakta buzul bi yere gittim orda moblar vardı işte 1 tanesini kesip öldüm, lootlayamadım bile o mobu hehe. zaten sırf başlangıç kılıcı ile başladım o da gitmio cepten =)

peki questleri hangi npcnin verdiini görebilio muyum yoksa random npclere gidip kontrol mü etmem gerekio.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis problemin cozulmesine sevindim!

Baslangic sehirlerinde questler var, sehri dolas, npclere tikla, quest tabi varsa oralara bak. Questlerde kesmeni istedigi moblar haritada isaretleniyor bulman problem olmaz. Bu arada nasil seni kestiklerini filan da gorursun korkma, hatta bastan ciplak dolas ne olup bittigini anlamak icin. Bi ara en ucuz silahtan al kullanmak istedigin, boylece skillerin yukselmis olur. Burada birkac kisiden yeni baslayanlar icin bayagi bi tavsiye gelmisti, onlari bulmaya calis, olmekten korkma, atla git, baslarda kaybedicegin bisey yok, seni kesmekten zevk alan manyaklara rastlarsan mesajlasmaya filan calisma, baska bir yere git (questlereki moblar sadece bir yerde yok, yakinlarda baskalari vardir)
Sosyal ağlarda paylaş

cucenin acc evet ^^

bingildakin o newbie guideını okudum şimdi onları uygulicam da serverlar kapandı şansıma ^_^

yalnız rest ederken uzaktan 2 tane atlı adam geçti görmedi resmen heyecanlandım bu heyecanı bayadır yaşamiodum hehe. bi de mob gelince arkadan ses efektinden korktum resmen. Efetklerde bi dengesizlik var sesler çok tırt ama neyse alışcaz =)
Sosyal ağlarda paylaş

trollerle kapıştım falan 2 tanesin ialdım yattım ölüoru m10 gold kazanmıştım gidip cesedimi almam gerekio vs ehhe tek başıma işkence

ya kimse de yok ki etrafta sanki yeni açılmış 10 kişilik uo serverında gibiyim nerde bu 400-500 kişi combatlardan bashediodun siegeler dan insan yok burda =) veya herks bi yerde mi toplanio
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...