Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Boss Testing

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Önceden belirttiğim gibi kolay bir boss (Heroic versiyonu 2.denemede kestik...)
Flame Leviathan; "hoşgeldiniz efendim sizi böyle alalım" diyerek sizi tebessümle karşılayan kapı görevlisi gibi olmuş ^^

Bu arada normal versiyonunda araçlar ile ilgili bug olmuş oyun içerisinde fixlediler ve araçlardan inerek tekrar binilmesini istediler. Bunu yaptığınızda aracın gücü yarı yarıya azaldı(yani olması gereken değerlere geldi)

*** İstemedende olsa hard-mode denedik 1 sefer, cidden zor görünüyor :S
Sosyal ağlarda paylaş

towerların fighta katkısı nedir? towesız kestik kolay gorunuyor aracları kullanmayı bilince ama towerlar ayakta denemedik. sanırım fireball tarzı ufak seyler gonderiyolar, zaten encounter boyunca bossa yaklasmayan herkesin yedigi tek damage bu. eger bu ise towerların olayı avoid etmenin bir yolu olmalı. yoksa kesemeyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle birşey var yalnız...
4 ana bina var (uzun kuleler haricinde, ismini hatırlayamadım). Bu 4 ana binayı yıkabiliyorsunuz ancak yıktığınız ana bina sayısına göre combat zorlaşıyor ve boss yardım alıyor (Freya vb. den). Combata değişik özellikler giriyor (mesela frost trap ve çiçek addler geliyor iyi vuruyorlar ^^). Aletin HP si falan yükseliyor.

Yani işin özü uzun kuleleri yıkarsanız ve 4 büyük ana binayı yıkmazsanız combat en soft hale geliyor ^^

Sadece bunu belirtmek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...