Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[..kings of chaus..]

ShekiLChoCuq

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bana officer gerek.. şuanda 70 kişilik ordum war ancak sıfır officerim var.. bana officer olabilecek arkadaşlar arıyorum.. Gücümüzü birleştirelim! 8-) :-?
http://www.kingsofchaos.com/page.php?id=146471
thanks.
;-)[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

walla benim öyle bir sorunum yok asker çoğaltma gibi isteyen tıklar isteyen tıklamaz.. ama tıklamama isteyenler olursa tıklarım.. karşılıksız.. benim isteğim sadece bana Officer olunması.. bundada bi zorlama söz konusu bile olamaz zaten.. isteyen arkadaşlar olursa olsunlar..
beni memnun edersiniz en azından.. çabam boşa gitmez hiçdeğilse..[hline]orduma katılın gücünüze güç katın >> >push here<
my icq no: 97135892
if you wants to ask or say me something, you can push here and send me an e-mail
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 23 April 2003 19:35 tarihinde demiş ki:
offff gidin bunu internet veya oyun bölümüne atın kardeşim bıktım valla[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]

alalalaa...
nese bişe demicem..
madem o kadar rahatsız olunuyo, o zaman bi uyarıda bulunulsun.. veya sayfanın biyerine " lütfen herkes yazacağı yazıya uygun bölümün içinde sorusunu yazsın " yazsın..
ben konu dışına uygun gördüm burda yazdım..
istiyosan oyun bölümüne alabilirsin..[hline]orduma katılın gücünüze güç katın >> >push here<
my icq no: 97135892
if you wants to ask or say me something, you can push here and send me an e-mail
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ben de masaüstü bölümüne kız arkadaşımla ilişkimi, internet bölümüne beşiktaş-diyarbakır maçını, dragon court bölümüne O şimdi asker filmini anlatayım nasılsa hiçbiyerde sayfada yazmıyo...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya alalalaaa ne alakası var bu konunun belli başlı bi konusu yok ki.. herhalde salak değiliz gidipte bilmem ne bölümünde yazacak halimiz yok!! buraya uygun gördüm burda yazdım alala!
amma abarttınız ya! soruya cevap verecekseniz verin vermeyecekseniz vermeyin kardeşim! ben soru soruyom soruya cevaptan çok nie burda yazdığımla ilgili eleştiriliyorum..
pardon özür dileris o zaman..bidaha burda yazmayız oldu mu?
hatta bidakine öncelikle konuyla ilgili yazara;" bu soruyu buraya mı yazsam şuraya mı? " yada " bu soru bu konu altında olur mu? , burda yazsam bişe derler mi acaba? " die sorarıım. tamam özür.. haklısın..

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 23 April 2003 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...