Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ali Rıza Saraç: Aday değilim!

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Askerligini Mersinde yapti ve cok faydasini gordu. Cok memnun kaldi. Mesela telsizi ilk burada gordu ve cok merak etti.

-------------------

Oncelikle web sitenizden cok etkilenmis oldugumu belirtmek istiyorum
ve basarinizi saygiyla kutluyorum sayin Ali Riza Sarac.Benim size bir
sorum olacak : "telsizi ilk gordugunuz anda tam olarak neler
hissettiniz?"
Tum detaylariyla anlatmanizi istiyorum cunku sizin aciklamalariniz
ben ve arkadaslarimin gelecegine isik tutucu bir nitelik
tasiyacaktir.Tesekkurler simdiden..
edge crusher

CEVABIMIZ
Edge Bey,
Telsizi gordugumde daha onceden gormemis oldugum icin cok sasirmistim. Sesin bi sekilde ozel bir yonlendirmeyle istenilen mecradan istenilen mecraya transfer olunabilmesi beni cok etkilemisti. Kariyerimizde bu anin gercekten etkisi olmustur.
Tesekkur ediyorum,
Ali Riza Sarac

-----------------------

CEVABIMIZ
Sevgili Gencler,
Okullara ulasmak bizim icin cok sevindirici. Sizin gibi piril piril geclerle temasa gecebilmek bu internetin en buyuk faydalarindan birisi. Hackerlari beklerim her zaman. Yahoo adresimden ulasabilirler bana. Sizi de beklerim. Telefon edebilirsiniz. Yolunuz buralara duserse ugrayabilir, sohbet edebilirisiniz.
Sevgiler,
Ali Riza Sarac

----------------------

Internet sitenizi ziyaret etme firsati buldum. Bu islerle yakindan ilgili biri olarak bir hatanizi size bildirmek istedim. E-mail bolumune tikladiktan sonra gelen sayfadaki [email protected] linkine ait HTML tag'i asagidaki gibi olursa sorun duzelecektir. Bu degisikligi NOTEPAD vasitasiyla da rahatlikla yapabilirsiniz. Bilginize sunarim.

Simdiki Tag: [email protected]
Olmasi Gereken:

• şu adama gülünse mi takdir mi edilse
    mail said:
    Sayin Ali Riza Sarac;

Internet sitenizi ziyaret etme firsati buldum. Bu islerle yakindan ilgili biri olarak bir hatanizi size bildirmek istedim. E-mail bolumune tikladiktan sonra gelen sayfadaki [email protected] linkine ait HTML tag'i asagidaki gibi olursa sorun duzelecektir. Bu degisikligi NOTEPAD vasitasiyla da rahatlikla yapabilirsiniz. Bilginize sunarim.

Simdiki Tag: [email protected]
    Olmasi Gereken:

• said:
    BU SAYFAYA KÜFÜRLÜ ŞEYLER YAZMAYINIZ, YAZANLAR VAR. YAZMAMANIZI TERCİH EDERİM. SİLMEK GEREKİYOR. KÜFÜRLERİ YİNE İNTERNET ÜZERİNDEN BİR PROGRAM ARACILIĞIYLA SİLİYORUZ. O PROGRAMI KULLANMAYI ÖĞRENDİK. SİLMEMİZE GEREK OLMADAN BAŞTAN YAZMAMANIZI DİLİYORUM YİNE DE KULLANMAMAK TEMENNİMİZLE. BAZI YAPICI YORUMLARIN İÇERİSİNDE KÜFÜR OLABİLİYOR ONLARI SİLMİYORUZ. SEVENLERİMİZE DUYURULUR.

samimiyet.
    Sosyal ağlarda paylaş

"bir kabloyu bir diğerine bağlarken bile sevgi yoksa o kabloda ya kaçak olur ya da birgün kopacaktır"
    ali rıza saraç

Ali Rıza Saraç kim mi ?
    yılların tecrübesi + insanların sevgisi + dürüst sevecen yaklaşım + bilgi bilim sevgisi + teknolojiyi hızla kavrama yeteneği + sakinlik = ALİ RIZA SARAÇ

ahausdadas iyiymiş bu adam ya :D
    Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...