Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besim Bey

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Kemik Dergisinden Besim Abi..

Gelen Mektup :

Sevgili Besim Abi;

Bundan dört ay öncesine kadar süper bir ilişkim vardı. Burak'la çıkışımızın 4. ayı şerefine bir yemek yiyelim dedik. Sonra en iyi arkadaşım Sinem tutturdu "Ben de gelicem" diye."İyi gel" dedik.. Ama o gece Sinem'in eski çıktığı Kürşat ve benim eski çıktığım Taha ile karşılaştık. Sinem de sanırım Taha'dan hoşlanıyor. Offf naaaapııııcaaaam abii ? Akıl VER!

Besim Abi'den Cevap...

Off YETER KIZIM! Kafam acıdı yaa.. Ulan sizinki aşk, sevgi değil düpedüz soytarılık be! Bence en iyisi Burak sinemi bi güzel s*ks*n. Sen de taha ile takıl. Kürşat ise 31 çeksin.. olmadı sen kutuyu burak'a emanet et fakat bu sefer de taha'nın alet boşta kalacak o zaman en iyisi taha'nın 1/3ünü sineme burak'ınkinin 2/5ini ayşegül'e............Eahhhhhhhhhhhhhh!!!!!! Bana böyle şeylerle gelmeyin ulan!

Gelen Mektup :

Canım benim, şu dünyada çok gezdim çok gördüm. Onlarca erkekle ilişkiler yaşadım. Ama hayatımda hep bir eksiklik hep bir yalnızlık vardı. Hepsi farklı formlarda birbirinin aynıydı. Bir dönem içime kapandım, kendimi sorguladım. Sonra nasıl oldu bilmiyorum ama senin yazılarınla karşılaştım. Aradığım sıcaklığı duyguyu esenliği bu yazılarda buldum. Hayatımda ki o boşluğu doldurdun besim! Aradığım tüm güzelliklerin sende toplandığını fark ettim.. seni seviyorum

Gonca a. / Beşiktaş

Besim abi'den cevap...

Sevgili gonca'cığım evladım. Bak müstakbel bir koca adayı olarak değil de bir baba bir abi şefkatiyle seninle konuşuyorum. Bak evladım biz 70'li yıllarda sadece ekonomik özgürlük için değil, cinsel özgürlük için de mücadele etmiştik. Ama görüyorum ki siz yeni nesil özgür olmakla kaşar olmak arasında ki ince çizgiyi pek anlamamış. Sevgili gonca gönlündeki erkeği bulmak için dünya turnesine çıkmanın ne manası var hem aradığın her şeyin bende toplanması da saçma! Ben dünya karması mıyım ulan!

Kemik Besim Abi..!
Sosyal ağlarda paylaş

Mektup :

Off "Besim Abi" offff!! Nolacaz biz böle?? Senlen paylaşmak istediğim dandiklik war! geçen gün bizim burdaki dolmuşlardan birine bindim. hani şu şehir içi dolaşıp duranlardan biri!! bi de ne göreyim? Şöfer abi hiç üşenmeden o dolmuşçağıza şu yazıyı asmış "LÜTFEN VERESİYE TEKLİF ETMEYİNİZ" düşünsene dolmuşların da bi hesap defteri yane veresiye defteri olduğunu! artık şu tür diyalogları dinleriz.

- Kaptan bunu deftere yazıwer be! inan bosuk yok!

- Walla Nuri Abi senin hesap da kabardı epey. Hersefereinde aynı şeyi söylüyon!

- aaa kaptan kalbimi kırıon! ne zaman ödemedik borcumuzu. zaten 40 yılda bi sana denk gelios. Cezmi abi de hesap açtı ama hiç senin gibi söylenmiyo...

vesaire vesaire... sence nolacak bizim bu memleketin hali! neyse abi, hoşçakal! sewelim sewilelim...!

Hade Bash bash!!!!!!!!!!!

Cevap :

Valla sevgili kızım memleketin hali ne olur bilemiycem ama senin yalak ağzına nasırlı topuğumla şöyle bir vurdummu senin ağzın nice olur. Yavrucuğum, bitanem Allah aşkına o nasıl kelimeler, o nasıl anlatımdır öyle! "gidiyos" , "göriyim" , "yane" ne ağzına diksiyonuna s*çay*m, söyle ne!!! Ayrıca "Walla","Sewiyoz" gibi kelimelerde niye "W" harfi kullanıyorsun yavrucuğum? İngiliz Kültür Ateşesinin kızı mısın sen ? Senin kütük nereye bağlı kızım ? Bi de o fındık kadar beyninle bu halkla d*şş*k geçiyorsun. Hadi sana da BASH BASH (artık ne başı olduğunu sen bilirsin)....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...