Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hep yalnız hissetmek

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

kendimi hep yalnız hissediyorum.
yalnız kaldığım her an.
bazen kalabalık ortamda bile yalnız hissediyorum.
neden böyle anlayamıyorum.
sevdiklerimin somut olarak yanımda olmadıkları her an yalnız hissediyorum.
oysa manevi olarak yanımda olduklarını biliyorum.
aradığım her an açılan bir kapı, kapısını çaldığım her dostumun kapıyı ardına kadar açacağını biliyorum.
çok tuhaf bir şey bu.
4 ay boyunca neredeyse her gece sızarak uyudum yalnızlığı hissetmekten korktuğum için.
sanki dostlarım gerçek dostlarım değil,
sevgilim gerçek sevgilim değil.
ailem hep yanımda tabiki lakin farklı bir şey bahsettiğim.
ya dostlar geçici gibi geliyor.
insan büyüdükçe kazıklar büyüyor gibi geliyor, o kazığın girmesinden korkuyorum galiba. (mecazi anlam)

neden acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar ciddi mi yahu?
son 6 aydır yavaş yavaş artan bir histi bu.
son 1,5 aydır düşüşte.
fakat her an tekrar yoğunlukla hissedecekmişim gibi geliyor.
yalnız kalmak istiyorum hep ben de herkes gibi.
ama kapıyı açıp diğer tarafa geçtiğim anda sevdiklerimin orada olmasını isterdim.
ama bu hiçbir zaman olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Her şey gerçek olmalı değil ki ? Sanal olan dünyanda yaşarsın sende .Oynarsın arkadaşlarınla , dostlarınla fair-play çerçevesinde =)

Bence sorunun da zaten gerçekten mutlu olduğun şeyler olmadığı için aitlik hissetmemen bir yere . Böyle durumlarda ailesini düşünmek insanın yetip de artıyor , gerisi teferruat kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bazen hepimiz hissediyoruz bence kalabalığın içinde yanlız olmak hissini. 5-10 yıllık arkadaşlarınla aktivite yapmayı dene bence, oyun oyna bi yerlere git yemek-pub-club. arkadaşların kemikleşmiş olanlarını gerçek arkadaşların diğerlerini ise insanlar olarak ayır.(tabi o insanlardan bazılarıda zamanla kemikleşebilir)

lafın özü gerçek arkadaşlarınla, seni bilen seni tanıyan insanlarla zaman geçir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...