Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uo yasaklanıcakmı?

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

Onuda kapatırlarsa artık yuh be elin gevurlarına para kazandırmak icin canla başla calışıyorlar demektir ben hem oyunda 30 40 dolar para sayıcam birde ayda 11 dolar ödüyecem anası güzelmi onların paralar Türkiye'ye gitse öderim ama yürğim almıyor şahsen emekle kazanılmış parayı gavurların ellerine saymak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 22 April 2003 00:47 tarihinde demiş ki:
aylık 2000$ a ne çalıştırıyosun evladım sen ? hademeleri heralde ?

en düşük bilgisayar mühendisi maaşı yurtdışında yıllık 100.000$, lead designer lar ayda 300.000$ alıyodu hatta wow un kiler, biri burada yazmıştı.[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

Cok yuksekten ucmussun. Yillik 100.000$ masterini yapmis ve yaklasik 10 yillik is tecrubesi olan ust duzey calisanlara verilir. Benim abim burada bogazici bilgisayar muhendisligini bitirdi ve 2 yildir Almanya'da programci olarak calisiyor ve aldigi para ne kadar biliyo musun ayda 2500, tas catlasa 3000 Euro. Soyliyim de bari lead designer olsun.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

1. lead designerlarin aldigi ucreti normal programcilarin aldigi ucretle minimum 2 ile bi carp.
2. arkadas buyuk oyun firmalarinda calisan ve minimum calisma sureci 1 sene veya daha fazla olan kisilerden bahsediyor.
3. Almanya ucuz bir yer degil biliyorum ama amerika da dolar bazindan calisan kisiden soz ediyoruz.
belki aldiklari para ile yasadiklari refah esit olabilir ama amerikada odedigi manyak bir vergide oluyor unutmamak lazim.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

SNN'nin kapatılması tamamen Esen Elektronik'in paragöz olmasından kaynaklanıyor.Aral'ın EA adına freeshardları kapatacağını sanmam sonuçta Emuletörler ile yapılmış ve hiçbir parasal kazancı olmayan shardlar ama paralı türk shardlarının kapatılması lazım.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Pascal Nouma-21 kalbimizde yaşıyacaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 22 April 2003 21:54 tarihinde demiş ki:
Onuda kapatırlarsa artık yuh be elin gevurlarına para kazandırmak icin canla başla calışıyorlar demektir ben hem oyunda 30 40 dolar para sayıcam birde ayda 11 dolar ödüyecem anası güzelmi onların paralar Türkiye'ye gitse öderim ama yürğim almıyor şahsen emekle kazanılmış parayı gavurların ellerine saymak

Senın zıhnıyetındekı adamlara bayılıyorum.Sızlerde olmasanız......[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa arkadaşlar,

Level dergisi olarak taa başından beri neden herşey orijinal olsun diye ısrar ettiğimizi şimdi anlıyormusunuz?

Böyle bir piyasada yaşamaya alıştık. Herşey sakat doğdu. Sakat gidişi doğru olarak tanıdık çünkü doğrusunu hiç görmedik.
Freeshadlara emek koyan arkadaşlar belki de bu birikimlerini orijinal serverlarda çalışarak ve karşılığını alarak kullanabilirlerdi.
Gerçi onların bir karşılık beklemediklerini biliyorum.
Ülkemiz fakir ve zaten tüm olanlar bu yüzden.
Bugün şu forumda yazan ve okuyan, ben dahil, kim aylık 1000$ kazanıyorki acaba ?

Üstelik ben Masterlıyım, günde 12 saat çalışıyorum ve 3 dil biliyorum :)

Bu benim şahsi yorumumdur lütfen dergi ile ilgili yorumlar yazmayınız.

Sevgiler

Burak Akmenek, Level Dergisi Editörü, Hot Level Programı Yapımcı ve sunucusu.
Sosyal ağlarda paylaş

dominus haklisin bizim savunduklarimizda ayni sey benim bahsettigim burda cable adsl gibi baglantilar kullana bilip bilgisayarini istedigi kullanabilen arkadaslarin orjinal serverlara laf etmesidir cok pahali bizi kazikliyorlar diye.
Keske aral ithalat bu son aos isinide getirebilseydi ve bizdede bir osinin serveri olsaydi keskem...
Ama bu konun altinda gercekten sivrilen bazi postlar vardi onlaradir benim tavrim[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...