Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir sorum olacak.

Kumadam

Öne çıkan mesajlar

Ellerinize sağlık, hoş yorumlar olmuş.

Şimdi bunu çevirip Blizzard'a gönderip Druid'ler %85 herşeye kadirler silin diyebiliriz :)

Şaka bir yana bir RP server'ında oynasam ve sırf druidlerden kurulu bir guild olsa istemişimdir.

Şimdi ki aklım olsa kesin druid açardım, sadece kıyafet ve talent değiştirerek tank, heal, ranged dps, melee dps oynayama şansın var. Ha tabiki katılıyorum hepsini ana sınıflar gibi hakkını vererek yapabilmesi kimi zamanlar zor ama olsun yinede taşıdığı çeşitlilik bence çok güzel.

Hoş MC zamanlarında hallerini hatırladıkça (sadece heal atabilmek için etek giyip cloth'lar ile dolaştıkları) en azından o dönem çektikleri cefa'nın hakkını da alsınlar.

World of Warcraft - Age of Hybrid

:)
Sosyal ağlarda paylaş

Kumadam said:

Şimdi ki aklım olsa kesin druid açardım, sadece kıyafet ve talent değiştirerek tank, heal, ranged dps, melee dps oynayama şansın var. Ha tabiki katılıyorum hepsini ana sınıflar gibi hakkını vererek yapabilmesi kimi zamanlar zor ama olsun yinede taşıdığı çeşitlilik bence çok güzel./quote]

Yok yahu, gayet ana class gibi yapıyorlar. Demişlerdiki zamanında, hybrid classlar diğer classlar gibi olmayacak. Çok özelliği olacak ama en iyi olamayacak diye. Yalan oldu. Druid' in healerı da çok güçlü, tankı da, dpsi de. Ki 2 çeşit dps olabilen bir class. Epey OP.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...