Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW'un kazandırdıkları

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Aramaya üşenedim ama muhtemelen zaten böyle bir başlık yoktur : )

Götürdükleri konusu herhalde aşağı yukarı herkeste aynıdır, uykusuz geceler, ayda 12€, kalınan dersler, minimum gece hayatı vs vs.

Ama kazandırdıkları da var şüphesiz ben aşağıda yazdım benimkileri. Aklına başka gelen olursa paylaşsın plax.

- Akıcı ingilizce konuşma
- WoW movielerden gelen geniş müzik kültürü
- Refleks - fiziksel olarak çok değil belki ama reaksiyon zamanının düşmesi : )
- Epeen lol I--------)
- Bayağı farklı milletlerden insan tanımak, hatta çatpat isveççe konuşabilirim sanırım : )
- En iyi arkadaşlarından birini oyunda tanıyacaksın deseler 4 sene önce güler geçerdim, öyleymiş cidden
- Bir de bol miktarde eğlence !

/discuss
Sosyal ağlarda paylaş

yıllarca matematikten kaçmış, matematiğe en uzak olabilmek için sosyal okumuş, uni'de kayıt yaptırırken hocalara tektek, "matematikle alakalı bişi yok dimi" diye sormuş biri olarak
dps'imi%0.1 arttırabilmek için formüllerle cebelleşme sayfalarca hesap gibi şeylerin zevkini verdi bu oyun bana.

bi de gençliği, sosyalliği, eğlenceyi gece oraya buraya çıkıp içmek fln sanan insanlara kıçımla gülebilme yetisi verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla wow bi oyun...diğer oyunlar gibi sadece eğlence amaçlı. Oyun konsept olarak zaten insana bişey katan bi uğraş deildir bence:D

Bence akıcı ingilizce ve edinilen arkadaşları "wowun kazandırdıkları" değilde "wow un kaybettirmedikleri" diye sıralamalıyız bence. /played yazın o kadar saatte herhangi başka bi şekilde nasıl mithiş ingilizce öörenebilceenizi düşünün*.Arkadaşlara gelincede... arkadaş insan olan heryerde edinilir, şimdi arkadaşınıza bok atmıcam ama wow oynamak yerine... ne bilim gitseniz gitar bateri falan çalsanız belki çok kafa biriyle tanışıp rock yıldızı olrdunuz:D

Wow un kazandırdığı hiç bişey yok arkadaşlar kendinizi kandırmayın. Diğer oyunlar gibi sadece zaman öldürüp eğleniyoruz başka bi olayı yok.

Edit: altı çizili yer yüzünden oyun içinde tepki aldım o yüzden editliorm:D o kadar saatte hem ingilizce hem fransızca hemde almanca öörenir üstüne bide ispanyolca cilalarsınız:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
4 senedir (avrupa serverları açıldığı haftadan itibaren yani v1.0 lardan itibaren) insan gibi wow oynuyorum. Yani kendimi sınıfta bırakacak kadar veya arkadaşlarımdan koparacak kadar veya kız arkadaşımdan ayrılmıya yol açıcak kadar değil, yeteri kadar.. ne zaman oturup ne zaman kalkıcağını ayarlıyarak, kendine hakim olarak. Yeri geldiğinde dışarı çıkıp, yeri geldiğinde oyuna ara verip aç gibi ders çalışarak.

Bu başlığı "Wow un iradesi düşük olanlara, nefsine hakim olamıyan insanlara kaybettirdikleri" olarak değiştirmek bence daha doğru. Çünkü bende 4 senedir oynuyorum, şu anda ilk günkü kadar zevkde alıyorum ve bu süreç esnasında makina mühendsiliğide bitirdim, nişanlandımda, çalışıyorumda herşeyide yaptım. Demekki ne zaman oturup ne zaman kalkılıcağı bilindiği zaman kaybettirdiği hiçbirşey olmaz. yeterki kendini zapted.

demiş bir arkadaşım zamanında. nuff said.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...