Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunterlar ve WotLK

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

walla şu an oyunda en kolay yapılan şey gear toplamak ,tank warrior tek voa da 3 parca valorus aldı gözlerimin önünde pvp eventin içine t7.5 düşüren boss koymak nasıl bir mantıktır ayrıca. Birde Naxx 25 pugları war guildsiz insanlar bile full epic pve gear kasabiliyor 1 ay içerisinde ben bi item için dkp biriktirirken adam full mavi, pug a girip 100 atıp alıo itemleri. su an gear pek bi problem deil bence ,ulduar hakkında bir bilgim yok ama umarım pug yapılamayacak düzeyde olur en azından ilk 2-3 ay yada yeni content gelene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gear çekmek zor demedim lvl kasmak gear çekmekten kolay dedim:D

"Kİ" şu devirde kimin altı yok yani... Eminim senn oynadığın tek class şu an ki main in değildir ve eminim guilddeki bütün hybrid ler senden çok dps yapmıyodur. Bi tane paladin senden çok dps yaptı diye hybridleri nerfleyin demek saçma bence. Seni geçmesinin bir çok nedeni olabilir. Zaten ne kadar gereksiz olsada (bence) blizzard zaten "pure dps classları hybridlerden azda olsa çok dps yapıcak" dedi. Eğer şu an bu durum yoksa düzeltilcektir (ki bence gayet normal bişey).
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
Ben gear çekmek zor demedim lvl kasmak gear çekmekten kolay dedim:D

"Kİ" şu devirde kimin altı yok yani... Eminim senn oynadığın tek class şu an ki main in değildir ve eminim guilddeki bütün hybrid ler senden çok dps yapmıyodur. Bi tane paladin senden çok dps yaptı diye hybridleri nerfleyin demek saçma bence. Seni geçmesinin bir çok nedeni olabilir. Zaten ne kadar gereksiz olsada (bence) blizzard zaten "pure dps classları hybridlerden azda olsa çok dps yapıcak" dedi. Eğer şu an bu durum yoksa düzeltilcektir (ki bence gayet normal bişey).

80 SP 80 enh shaman 70 gnome rogue 58 ne dk 25 ne hunter var :P
Sosyal ağlarda paylaş

gear kasmanın neresı zor be, kımı yıyorsunuz

guılde yenı aldıgımız resto druıd 2 hafta naxx yaparak OT druıdın ayarında tank setı topladı
tier tokenları cope gıtmesın dıye naxxlara alt almaya bıle basladık

nesı zormus gear kasmanın
3 kere bıle full naxx yapmadım paladınımle full epıc heal gearım var helekı prıestler harıc offspec heal set ıstemesende oluyor

spell damage maıl ı shamandan baska alan yok
spell damage leather drood
spell damage plate paladın

bumu zor sımdı, paladınımle oynasaydım maın yerıne en az 1 tane offspec t7.5 dızmıs hemde senın gear full alt fılan alıcaz droplar zıyan olmasın muamelesıne maaruz kalmamıstım

bu arada hybrıd ın anlamı hybrıd talent demek degıl pff
hybrıd talent lar ıle baska bır role gecebılen adam demek

heal dan sıkıldınmı bır hafta dps ol
dps baydımı azıcık t0nk ol

1 karakter fıyatına 2 karakter

ayrıca talent argumanıda cok komık en azından huntera soylemen

ıkı talent tree sı hunter ın 51p ustune kurulu, 51p yı almassan starfall almayan boomkın ın yuzde 30 damageını zor yaparsın
BM ıse 50 poınt zorunlu son talent cok salak oldugu ıcın mıllet harcamıyor ama blızzard onada cozum buldu harcamak zorunda bırakıcak degısıklıkler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...