Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[halp!]Wow error :/

Anevquemar.

Öne çıkan mesajlar

0xc000008 = donanım sorunları.
0xc000008e = kod durma hatası , herhangi bir memory free up programı filan var mı sende ? veya Hardiskin FAT 32 mi ? eger FAT 32 ise NTFS ye cevir. cogu durumda yardımcı oluyor.
Bu hata sadece wowa ozel değil, herhangi bir program da yapabilir bunu, genelde hafıza sorunları ile olur.
RAM lerin bozulmus olabilir yada yuklediğin bir programdan dolayı memory problemleri yasiyorsun.Xvid veya benzeri codec ve programlardan dolayı.hangi programı yukledi isen en son, ona gore arayıp bulman gerekebilir.Ve ya Ramleri bir tak cıkar , guzelcene yerlestir.
yani herseyi yeni bastan kaldırman gerekebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ona benzer bir hata bendede olmuştu. Sorun anakartımın onboard ses kartı çalışır durumda iken (biosdan kapatmamıştım) aynı zamanda yeni aldıgım creative ses kartınında çalışıyor olmasıydı.
Sesler ilk önce cızırtılı geliyordu ardındanda o şekilde bi hatadan sonra oyun kapanıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis? said:
0xc000008 = donanım sorunları.
0xc000008e = kod durma hatası , herhangi bir memory free up programı filan var mı sende ? veya Hardiskin FAT 32 mi ? eger FAT 32 ise NTFS ye cevir. cogu durumda yardımcı oluyor.
Bu hata sadece wowa ozel değil, herhangi bir program da yapabilir bunu, genelde hafıza sorunları ile olur.
RAM lerin bozulmus olabilir yada yuklediğin bir programdan dolayı memory problemleri yasiyorsun.Xvid veya benzeri codec ve programlardan dolayı.hangi programı yukledi isen en son, ona gore arayıp bulman gerekebilir.Ve ya Ramleri bir tak cıkar , guzelcene yerlestir.
yani herseyi yeni bastan kaldırman gerekebilir.
7

alet laptop donanım müdahalesi yapamam sonradan herhangi bir program kurmadım kurduysamda hatırlamıyorum...ntfs zaten fat değil bir bakayım çakışan falan bişiler var mı..

teşekkür ederim =)
Sosyal ağlarda paylaş

run time error derken hangi hata runtime ,runtime error 429 gibi bir sey mi veriyor , yoksa sadece runtime error mu diyor.
o zaman sende buyuk ihtimal library eksik.
net framework 2.0 veya 3 veya 3.5 diye aratırsan googleden bulunur.
hatta link surda gerci xp mi vista mı bilmiyorum senin OS
ona gore gerekli olanı indirmen gerekecek.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displaylang=en
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...