Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin hakkinda

Mad_Wolf

Öne çıkan mesajlar

ses said:
2snde 20K mümkün değil matematiksel olarak 11-12K olurda oda 0 resil'li clothersan

mümkün ben baktım combat loga. mele crt 4k stun yedim o ara crusader strike 4k crt judgement of command crts 5k sonra da o %20 de atılan zımbırtı crts. 10k armorlu mele shaman yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
ses said:
2snde 20K mümkün değil matematiksel olarak 11-12K olurda oda 0 resil'li clothersan

mümkün ben baktım combat loga. mele crt 4k stun yedim o ara crusader strike 4k crt judgement of command crts 5k sonra da o %20 de atılan zımbırtı crts. 10k armorlu mele shaman yerde.

Süre tuttun yani ? ii de bu söylediklerini nasıl 2 sn içinde yaptı ? zaten stunlayıp crusader strike atması 2 sn'yi buluyor. :) 2 sn de 20000 damage yapamaz paladin saçmalamayın Allah aşkına o zaman raid'leri full paladin le dolduralım 20000 /2 = 10000 dps. ? mantıklı düşün biraz istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:
Stun lı iken command critlerse, "uf" olur..

Command in olayı zaten target stund yada incapatite deyse judgementın garanti crit olması:p 1milyarda resillience ın olsa critlicek yani:p

Edit: Bu arada 2saniyede 20k abartı olmuş ama trinket cd deyse paladin beni stun süresinde yatırıo 800resillience ım 20k hp em var.

Bu arada millet paladinin burst ünden baydı ama blizzard ın pve dmg ı yüksek tutması için bulduu çözüm(exorsism i herkeze atabilcekler 15saniye cd li dmg skill i) ayrı bi burst kaynağı böle bi saçmalıkta olmaz!
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
Buyse said:
ses said:

Süre tuttun yani ? ii de bu söylediklerini nasıl 2 sn içinde yaptı ? zaten stunlayıp crusader strike atması 2 sn'yi buluyor. :) 2 sn de 20000 damage yapamaz paladin saçmalamayın Allah aşkına o zaman raid'leri full paladin le dolduralım 20000 /2 = 10000 dps. ? mantıklı düşün biraz istersen.

synergy paladin oynadın mı sen hiç hayatında? hangi raid bossu stun yiyor da command crtliceksin adama %100 ihtimalle. yukarda yazdım işte hitleri topla 16k canım var 2sn de öldüm dmgleri topla çarp böl. keşke ss alsaydım yahu allah allah. burst dmg yapan classlar yapar bu kadar dmg. burst dmgin olayı o zaten. shamanda da wf proclarsa ben de vururum bu kadar dmgi 2 sn de.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:
retri pala oynuyodum 80 e kadar çatır çatır dps yapılıyo ^^ rotasyonu doğru ayarlamak lazım bide gear önemli evet. pvp ve pve de çok etkili ama genel kanı çok etkili insanlar arasında.. paladin dps yaparmı ki .. yapamaz ki falan diyolar.. kanıtlaman lazım kendini ciddi anlamda. ama paladin tank candır. iyidir şu an tank oynuyorum heroiclerde falan daha rahat yer bulmak için.. ama dps kadar zevk alamadım açıkçası ^^

lol'd
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
Synergenx said:
Buyse said:
ses said:

synergy paladin oynadın mı sen hiç hayatında? hangi raid bossu stun yiyor da command crtliceksin adama %100 ihtimalle. yukarda yazdım işte hitleri topla 16k canım var 2sn de öldüm dmgleri topla çarp böl. keşke ss alsaydım yahu allah allah. burst dmg yapan classlar yapar bu kadar dmg. burst dmgin olayı o zaten. shamanda da wf proclarsa ben de vururum bu kadar dmgi 2 sn de.

paladin'le oynadım fakat 35'e kadar :D bir paladin'in 2 sn gibi bir sürede 20k damage yapmasını ben imkansız olarak görüyorum sadece bu benim kişisel fikrim mantıklı ol lütfen biraz eğer senin dediğin gibi olsa idi raid'lere paladin dışı bir class alınmazdı oh mis gibi 10k dps. Naxxramas 1 saatte temizlenir. Yani senin bu sölediğine sadece ben değil bu oyunu oynayan ve oyunu bilenlerin eminim ki %90'ı inanmaz. Çünkü böyle bişeyin olması mümkün değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Level 74 Paladinim 2 saniyede 8-9k dmg vurabiliyor.

Raidleri paladinlerle dolduramazsını fakat, çünkü Paladin dpsi CDlere yönelik. 4-5 saniyede 30k dmg vurur o adam, ama sonra bir o kadar daha CD beklemek zorunda kalır.

Baya baya paladin oynadığından şüpheliyim.

Edit: Dikkat etmemişim, oynamamışsın zaten Paladinle. Paladin böyle bir class, 2 saniyede o 20k dmgı koyarsın, sonra CDleri beklerken bossun gözünün içine bakarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

hocam 4snde 30-40k damage? yada 2snde 20k zor biraz bence.. benim mainim retri paladin itemlerimde iyi hani öyle çokta kötü değil..pvp ve pve olarak..
2snde 20k vurduğum oldu mu oldu ama 25m raidde üstümde eşşek kadar buff varken.. solo imkansız bi kere stun attı 1sn anca judgament koyar 2. snye oda crritlese desek hadi kanat açtı trinket bastı max 4-5k vurur ki oda çok nadir oluyor. swing / SoC / JoC aynı anda denk gelip 3ü de critlerse ve hepsi max damage vurursa 10k-12k arası oluyor moblara.. ama damage silah bazlı olduğu için elemanda Betrayer of humanity varsa full pve item ile sana o damagei yapabilir belki bilmiyorum bende armegeddon var ben daha 2sn de o kadar damage görmedim soloda açıkcası.. resi ve armor yoksa sende tabi o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

pvp yapan biri değilim pve de retri paladin oynuyorum.. 2sn de 20k vuruyorsun pve de ama bufflarla vs.. yani pvp de ben 2 saniyede 20k vurulamaz gercek anlamda 2 saniye dediyse arkadas..
aha armoryim bu unbuff 3500ap var raidlerde aldıgım bufflarla 5000+ ap %40+ crit e cıkıyorum boyle bır gearın varsa o zaman vurursun 20k 2 sanıyede.. ama pve de.

1 2 sunu okuma suresınde 20k vurulması ıcın vurcagın adamın cloth giymesi ve resi felan olmaması lazım ve paladınınde ustunun cok ıyı olması lazım o zaman belki he 10 12k desen ok ama 20k anca 4-5 saniyede..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...