Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangisi daha iyi?

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

joey kadar gönlümüze taht kurmuş başka bi karakter yok olamaz ya
adamın yemeğini kimseyle paylaşamam sahneleri adete benim kişisel özelliklerime katkıda bulunmuş hayatımı değiştirmiş benimsenmişimdir.
how u doin haE! diger adı geçen diziyi izlemedim(amerikan kültürünü bilmeyen adam gülmez dediler :/) kıyaslama yapamıycam.
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbirisi, joey ikisinden de daha iyi. hoş how i met your mother ı 3 sezon aralıksız izledimde, 3 sezon oynayıp, 4.sezonda sıçıp sıvayan tek dizidir heralde. konu yok, bir önceki bölüm ile bir sonraki bölüm arasında tek bir bağ yok, aptal aptal espriler. iyisi gitti, kötüsü kaldı. o yüzden Joey hepsinden güzel. genel olarak sevmiyorum gerçi sitcomları, zatne ben gülüyorum arkadan niye izleyicinin gülme efektini koyuyorlarsa. AHAAHHAHAE, ne kadar çirkin di mi?...
Sosyal ağlarda paylaş

anketin sonucu buyuk cogunlugun henuz friends izlememis oldugunu gosteriyor. 10 sezonda tum dunyaya kendini ispatlamis, sitcom denen kelimenin karsisina ismini yazdirmis bir sitcom ile yeni sayilabilecek bir sitcom u karsilastirmak ne kadar mantikli orasida tartisilir. himym iyidir guzeldir ama su an bitse 2-3 sene sonra hatirlayani bir elin parmaklarini gecmez. olsa olsa barney quote'lari yapilir.
Sosyal ağlarda paylaş

sitcom'un friends ile basladigi felan yok, onu iddia edende yok nasil oyle bir kaniya vardiniz orasi da mechul. bir defa married with children ve seinfeld gibi "bana gore" friends'den cok daha iyi olan sitcomlar var. benim belirtmek istedigim friends anca boyle klasiklesmis, sitcom'un en iyileri ile ayni kulvarda oldugudur. tipki onlar gibi friends'de sitcoma yon vermis kadar buyuk & iyi sitcomdur.
Sosyal ağlarda paylaş

amerikadaki ilk sitcom 'taxi'dir bu arada. andy kaufmanın andy kaufman olduğu. dany devito+christopler lloyd+tony danza'lı

himym bir kere bitmemiş bir dizi. dördüncü sezonda kaç bölüm çıktı genel olarak kötüye gittiği söylüyoruz falan. ben friends seven bir adamın kötü bölüm olarak adlandırdığı 1 bölüm dahi görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...