Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sipariş etmem gerekenler var ama nereden?

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

-boş dvd kutuları (dmsnin var tanesi 30kuruş fln oluyor)
-hewlett packardın şu parlak fotoğraf kağıtları
-boş dvdler
-renkli printer kartüşü

gördüğünüz üzere hep böyle bilgisayar bazlı şeyler.
bunları nereden sipariş edebilirim acaba?
internetten illegal olarak indirdiğim oyunları kutulayıp orjinalmiş gibi kendimi kandırıyorum da 50 tane yaptım kesmedi. arşivim olsun istiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi kandırıyorum kısmı işin geyik tarafı

bu tarz şeyler benim en büyük hobilerimden biri, 4 tane quake'nin, jedi knightların, monkey islandların internetten dvd kaplarını bulup basıp sonra onları yanyana dizmek gibi şeyler ise en büyük zevkim.

o yüzden bilen biri yardımcı olursa sevinirim. vaktim olsa gidip alıcam çankayadan ama gidemiyorum. netten böle bi imkanım varsa süper olur.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe np, bu dmsnin kadıköy mağazasından 50lik verbatim aldım 2 gün önce, bu sitesinde daha ucuz valla ilginç!?
bende biraz baktımda harbiden cok güzel cd-dvd kutuları varmış:D ben genelde kağıt zarflara stokluyom şu 100 tanesi 1 lira olanlara eheehhe...
umarım cok büyük bi mebla girmez, bu box sevdan yüzünden:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Phobos said:
Shadow, Kadıköyde dms mağazası tam olarak nerde?

abi dms mağazası, yazıcıoğlu işhanıyla aynı sokakta. hanın önünden yukarı doğru 30-40metre yürüyünce sağda mağaza. eksen bilgisayar var hatta yanında. karşısındada 2. el pc borsası durumunda olan uraniumpc var.
eğer avrupa yakasında oturuyosan ve yazıcıoğlu işhanını bilmiyosan. onuda şööle anlatayım; kadıköy iskelesi ve önündeki otobüs duraklarının tam karşısında bu dediğim han yani dmsnin olduğu sokak. hatta bu yazıcıoğlu hanının karşısında büfeler vardır 5-6 tane patsocu. kime sorsan gösterir yani kadıköy iskelesi civarında:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...