Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Sorum vardi...

canjovi

Öne çıkan mesajlar

Ya simdi ben iki tane powerscroll aldim biri Swordsmanship 110 oburude Chilavry 110 (Paladin)... simdi benim 110 Sword skillim oldu Tittlelim Elder Swordsman boylece.... Chilavry im daha 90 falan... neyse iste oda 110 olucak birgun iste o 110 oldumu Tittlimin Elder Paladin olmasini istiyorum bunu nasi yaparim automatic yapicakmi ? yoksa Paladin skilim 109.9 oldumu Swordskillimi 109.9 a indirip (baske birskille yukselip) Paladini 110 yapip sonra tekrar 110 swordman ide yukselsem ilk paladin 110 olde diye sayilirmi yoksa iste yani anlacaginiz benim de kafam karsti hehe... insallah anlamisinizdir .. cvp lara simdiden Tessekurler[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

canjovi bende sana swordsman ile o kadar parayi nereden kazandigini ve skillerini nerede gelistirdigini sorabilirmiyim. Bende dexer var saatte en fazla 12-13k altin kazanabiliyorum. Bir tactics scroll aldim 110 ama iki gunde sadece .3 kazanabildim. Yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla bile vermişin ben 110 swords u 40k ya mı ne almıştım

sensei dexerla para kazanmak mage e göre filan baya zor

ama benim gibi hobi niyetine dragon kesersen parasıda iyi :)

yada lichlord ları tavsiye ederim, hem iyi magical weriyo hem parasıda iyi,sgüzel bi silver silahın warsa çabuk da öldürüyosun
Valor un güneyi güzel LL ler için

tabi bunlar için önce iyi resistli bi armor tavsiye ederim[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 23 April 2003 11:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...