Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Notebook ile wow oynayan var mı?

toggie

Öne çıkan mesajlar

idareten bi notebook almam gerekiyor da fazla butcem yok acaba wow oynayan varsa notebook ile kullandıgı urunun modelini ve fiyatını yazabilir mi. bir de 1200 liraya kadar en azından grafikleri kısarak casual olarak da olsa wow oynayabilecegim bi alet var mıdır? gerci pek oyunu dusunmuyorum bu alette ama olur belki diye bi umut sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Toshiba A200 var dusuk ayarlar ile oynuyorum oynaniyor ama benim beklentimi karşılamadı ondan Toshıba Q serisine geçiceğim bu ay sonu kısmetse.

Sen casual oynıcağım derken tam olarak ne demek istedin : ) Grafik beklentin yüksek ise ve wow oynarım diyorsan iyi birşey al, Asus serilerinin grafk işlemcileri wow için yeterli bu aralar : )
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:
HP Pavilion dv9000 var bende, 25-men falan bile yapıyorum rahat rahat, biraz fazla ısınıyor ama tıkır tıkır çalıştırıyor WoW'u. 25-men OS'de min 30-40 fps alıyorum.

Fiyatından emin değilim ama, 1500$ civarıydı yanlış hatırlamıyorsam geçen yaz.

aa ben lan.
asdasdf

tavsiyem bi tane usb klavye alman ve onu kullanman. laptopuda havada tutma gibi bi imkanın warsa(bole altına delikli havanın çıkabilceği turden bişi) hem ısınmıo hemde desktop rahatlığında oynayabiliosun.

edik: yuh bana bnmki dv6000 miş. daha kullandığım bilgisyarın modelini bilmiorm :D
Sosyal ağlarda paylaş

dell inspiron 6400 le oynuyorum 2 sene once almıstım.30 fps civari oluyor . dalaran inanılmaz kasıyor ama ram i 2gb yaparsam o sorunda kalkıcak sanırım.o paraya wow calıstırcak bı makıne bulmak zor olmasa gerek ben zamanında 1500 dolara almıstım bunu
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
Spidee said:
HP Pavilion dv9000 var bende, 25-men falan bile yapıyorum rahat rahat, biraz fazla ısınıyor ama tıkır tıkır çalıştırıyor WoW'u. 25-men OS'de min 30-40 fps alıyorum.

Fiyatından emin değilim ama, 1500$ civarıydı yanlış hatırlamıyorsam geçen yaz.

aa ben lan.
asdasdf

tavsiyem bi tane usb klavye alman ve onu kullanman. laptopuda havada tutma gibi bi imkanın warsa(bole altına delikli havanın çıkabilceği turden bişi) hem ısınmıo hemde desktop rahatlığında oynayabiliosun.

Bi cooler fan ile sadece wow a deil bi çok konuda ısınma problemi çözülür ayrıca güzel bi stand istediğin açıda oynayabiliyosun ki bu aletler çok bozulucak şeyler değil uzun yıllar kullanılabilir. Ben kulanmaya başladığımdan itibaren takılmalar kalktı dv9630et ile oynuyorum bende hiç bi sıkıntım yok. sadece shadow effectleri kapatıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

toshiba a-200 ile oynuyorum, wow açtığımda masanın üstüne koyamıyorum, yatakta dizlerimin üstüne alıp oynayabiliyorum anca yoksa masa yanıyor. saygılar.

şaka bir yana wow laptopta oynanmamalı yani, zorunluluktan oynuyorum yoksa en kralından bir tane masaüstü döşerdim laptop fiyatına. bir de sakın toshiba alma, dell veya hp iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Syn said:
toshiba a-200 ile oynuyorum, wow açtığımda masanın üstüne koyamıyorum, yatakta dizlerimin üstüne alıp oynayabiliyorum anca yoksa masa yanıyor. saygılar.

şaka bir yana wow laptopta oynanmamalı yani, zorunluluktan oynuyorum yoksa en kralından bir tane masaüstü döşerdim laptop fiyatına. bir de sakın toshiba alma, dell veya hp iyidir.

bende de aynı sorun vardı fakat fan kısmını süpürge ile çektim bi güzel orda fanı donmesini engelleyen tozları falan yok edince aşırı ısınan pc hiç ısınmadı valla dene istersen bende de a200 serisinden pc var
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar yazıklarımı bikac kisi okumus sanırım. sadece baslıga bakarak yorum yapmayın rica ediyorum. idareten notebook alıyorum, okul-is gibi ihtiyaclar icin kullanılacak daha cok, esas amacı bu yani. laptop olmasının sebebi yurtdısına cıkması gerekmesi. yoksa cok guzel desktop pc var bende hayvanlar gibi wow oynayabildigim.

bu konuyu actım cunku eger 1200 lira civarında bir fiyata alacagım ayarlarını kısarak da olsa takılarak vs wow oynayabilecegim bir notebook varsa onu alıyım dedim. nasıl olsa okul is ihtiyaclarını alacagım her alet becerecektir.

simdi tavsiye edilenlere goz gezdirip tekrar yorum yapıcam, tesekkur ederim yardım etmeye calısanlara :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...