Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock affliction talent seçimi

Absolut

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
53/0/18 ile şu an haunt, life tap, ve CoA glyphleri kullanarak dummyde 3k dps yapabildim bugün itibari ile henüz daha ulduar itemım olmadan ve eskisine göre cok daha rahat bir rotation izleyerek. Şimdilik baya memnunum afflictiondan ama elbette destro kadar burst dmgı yok ama ne diyelim canımız saolsun.

PvPde yukarıda arkadaşın yazdığı speci kullanıyorum ve BGlerde cidden çok sakat bir setup özellikle size 3 saniye verirlerse zaten rakip öldü veya sürünecek demekle aynı şey oluyor. Haunt Corr UA CoA zaten bunlar 30k gibi bir dmg veriyorki an itibari ile bu çoğu classı yatıran bir combo. Bunun üzerine birde SB falan atacak zamanınız varsa zaten ölseniz dahi :P rakipte yatıyor. Bu arada critleyen Ua ve Corr çok eğlenceli birşey.

Arena yapmıyorum o yüzden ordaki affliction setupını bilmiyorum.

Hali hazırda PvE specle 2280spell dmg yanı 362 hitim mevcut.
PvP specle 2380 spellpower mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi hata yapmış olmanız lazım, %20nin altındaki boss dummy ye CoE ben atmama rağmen 4.6k civarı dps yapıyorum.

Bir iki püf noktası belirtiyim;
Dps yaparken, ilk Shadow Bolt, Sonra Haunt, Sonra Unstable atarak başlamayı bir deneyin.

Haunt CD gelir gelmez atın, bitmesini sakın beklemeyin, target üzerinden saniye dahi düşmesin.

Dotların bitmesini bekleyin, DoT target üzerindeyken yenilemeyin. Ama DoT biter bitmez minimun sürede yenileyin.

Lifetap glyphi ni proclattıktan sonra Corruption yenileyin.

Aklıma gelenler bunlar şimdilik, ve dummy üzerinde imp ile dps yapın, Succubus buffsız az vuruyor. Ama raidde (denemedim yazılan bilgidir bu) Succubus daha fazla vuruyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Damage artmıyor, yenilemek gerekiyor.

2x Shadow Emrace stacklamadan atılan DoT lar içinde geçerli. Bu yüzden önce Sahdow Bolt ve Haunt Ondan sonra Cast süresi olduğu için Unstable atmak gerekli ki, ilk unstable targeta vurduğunda 2x debuff oluşmuş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Life Tap>Shadow Bolt>Haunt>Corruption>Unstable Affliction >Curse of Agony

Start with Life Tap to activate glyph. Follow with Shadow Bolt to apply the first stack of Shadow Embrace and then Haunt to provide the second stack as well as give the damage modifier to DoTs. Then put up your DoTs. After that you will be using Shadow Bolt as filler ensuring to refresh your DoTs as needed as well as casting Life Tap to keep up the buff.

Under 25% you will be in execute phase and will replace Shadow Bolt with Drain Soul as your filler spell.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
loop said:
Bu benim lvl kasarkenki talent im.. Ama trash dolu raidlerde yetersiz kalıyor değilmi ?

Trashta 7k civarında dps yapıyorum (Ulduarda). Ama Heroic ve Naxxta bu kadar dps çıkması biraz zor tabiki.

Destruction başlamıştım ve offspec hatta sadece Yogg-Saron için afflictionı 2. spec olarak tutuyordum, fakat okadar çok hareketli multiple target combatlar varki ulduarda Affliction bana daha mantıklı geldi.

Hele Decimation ı %5 nerflediler, bunun yerine deep desto da fire and brimstone bufflandı, yeni patch te affliction ı deişiceksem bile bu deep desturuction olur.

Warlock oynamayı sevdiğim için hiçbir zaman bu spec i oynamam demedim, PvE için hangisi daha fazla dps yapıyorsa o spec e geçmişimdir, Affliction olmamın sebebi, Ulduarda bir çok kombata affliction specin daha uygun oldugunu düşündüğümdendir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...