Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saurfang

Buyse

Öne çıkan mesajlar

ozii_x said:
Reklam yapmayı sevmesemde Sağol Kardeş :D darısı başına

Dworcum kusura bakma :) Ege ve Absolut aldı paşa paşa kullanıyorlar

bak hala :(

Oturanboaa said:
Beyler ben scepter questlerini yaptım şahsen... Bu yeni server muhabbetini bilmiodumda...Ve diyebilirim ki...

Bence açık ara farkla oyunun EN HARİKA quest chain i. İngilizcesi iyi olan herkeze kesinlikle tavsiye ederim. Bu questleri yaparken acayip eğlenmiştim ve lvl60 yapanlarada çok büyük saygı duymuştum.

Eğer sizde yapıcaksanız q ları, her quest i okumanızı tavsiye ederm gerçekten müthiş hikaye. Özellikle azuregosla geçen muhabbet harika. :D

nerden başlıo gief info plz
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Masquerade said:
inş transfere kadar kapıları patlatırlar da millet migrate edip beleş title edinmesin. :P

edit: chain başlatan quest hangisi buyse? wowhead link pl0x.

90 gün boyunca kapalı sanırım transfere yeni açılan serverlar.

yok realm forumuna baktım. bi dünya insan 90 gün içinde açılmazsa kapılar migrate edicez scepterlar ile demiş. ayıp be.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
queste başladık bakalım. bi bwl'den sonra rep kasma işi başladı. bi günde 35k rep kastım brood of nozdormuya beynim sulandı su an. aq 40 da ilk bossu kesmeden içeri girme exploiti de bulduk şansına :D bi zamanlar varmış fixlenmiş yeni bi giriş bulduk :) 2 kişi böcek ailesi taciz etti ama bizi.

zor ama zevkli görünüyor questler. bakalım gittiği yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

silithus hivedaki moblar elite di ve lvl 60dık 4 saat içinde bwlyi clearlamak gerekliydi ayrıca ve quest line 60da çok zordu hatta bazı yerlerini alliance ve horde seferber olup yaptık. ama şimdi millet 80 karakterle çok kolay kasıyor. sadece biz olmasak bile quest lineın zorlugunu 80e göre ayarlasınlar o zaman olabiliyosa insanlar öyle olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
valla repi 1 günde ahn qirajdaki 5 tane mobu farmlayarak kastık haliyle kolay oldu biraz. 42k rep. o elit böceklerle ugrasmadık hiç.

ha ama mesela doctor weavil'i 6 kişiyle falan zor kestik. bazı bosslar bu lvlde bile kastırıyor. bwl de sağlam baya.

dr weavil i hunter petine tanklatın 2kişi kesersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...