Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lıne age serwerı yardım

Blinky

Öne çıkan mesajlar

bartzda 20+ turk var die animsiom shu an ama belirli bi beraberlik yok herkes daginik gibin.. ama trade kanalinda laaaaan turk varmi derseniz gladioda cevab alirsiniz kesin[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

eed takilmayan cok adam var patimi diom o ne dio :P
ama senin gormenle benim gormem arasida fark var demekki :P mesala daha dun dion gludin koprusunda bi suru turk kopruden gecislerde para alsak geii yapiodu[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

Dun Cruma Towerda yanlishlikla birisi Trade Turkce birseyler yazdi yazmaz olaydim dedi mutlaka 9+ turk bir anda konusmaya basladi komediydi evt bartz da amerika dan oynayan filan Turkler var[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]

[b]Burningred LvL 36 Assassin-Bartz

[b]YARMAGUL LvL 28 Artisan-Bartz[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 13 Mayıs 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
Sen herkesin dediini boşver Hindemith'e gel.. En güzel ping, en güzel ortam orda..

Dungeon ustasi kardes hindemith e adam cekince ayriyeten sana parami veriyorlar napiyorlar anlamadim..

Hindemith ve Bartz dada charim var ..Ama ben hindemith de turk gormedim..Dungeonlarda gormedim..bilmiyorum napiyorsunuz Ticaret alim satim yapiyorsaniz eywallah...
Ama gel gelelim gir bartz a git dungeonlara Kesin Turk gorursun istersen de buraya ben sana turk 25(net) isim yazarim bartz da oynayan ..
Sosyal ağlarda paylaş

Crumayi pek tavsiye etmiorum arkadaslar para kazanamiorsunuz cunku ama lvl derseniz guzel lvl atliorsunuz ama para olmadikdan sonra lvl den banane die dusunuorum.
Sen ne yapiorsun peki orada diorsaniz dier karakter Artisan oldugu icin para yeterince yapiorum ve cok farm yaptim. su anda para lazim olmadigindan Cruma Rulazz oluor[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]

[b]Burningred LvL 36 Assassin-Bartz

[b]YARMAGUL LvL 28 Artisan-Bartz[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gnasherr, 14 Mayıs 2004 04:00 tarihinde demiş ki:Dungeon ustasi kardes hindemith e adam cekince ayriyeten sana parami veriyorlar napiyorlar anlamadim..

said:
Blinky, 12 Mayıs 2004 17:51 tarihinde demiş ki:
beyler sız genel olarak hangı serwerda oynuyosuınuz
said:
Dungeon_Master, 13 Mayıs 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
Hindemith'e gel.. En güzel ping, en güzel ortam orda..

------------------------------------------------------------

said:
Hindemith ve Bartz dada charim var ..Ama ben hindemith de turk gormedim..Dungeonlarda gormedim..bilmiyorum napiyorsunuz Ticaret alim satim yapiyorsaniz eywallah...
Ama gel gelelim gir bartz a git dungeonlara Kesin Turk gorursun istersen de buraya ben sana turk 25(net) isim yazarim bartz da oynayan ..

said:
DeLiDuMRuL, 13 Mayıs 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Hindemith te en az 15 tane var. Guildde zaten 7-8 kishi var sadece uye shu an.

+5 de biz, etti 20..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..

[Bu mesaj Dungeon_Master tarafından 14 Mayıs 2004 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cico cum bizim serverda 25+ o sınır dion civarında beklersen biraz shouttan birisi seslenir mutlaka.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...