Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

simgeleri yerleştiremiyorum

PhysX

Öne çıkan mesajlar

Şu müzikleri bilgisayarımda nasıl saklayacağımı bir türlü çözemedim. Grup adı ile klasörlüyorum bu sefer açıp girmeye üşeniyorum. Playist mantığını kullanan bir adam değilim zaten, böyle giriyorum arşive üstüne çift tıklıyorum ya da o anki durumuma göre üç beş şarkı atıyorum listeye onları çalıyorum.

Dedim hepsini bir dizine koyayım böyle göz gezdirip direk seçerim. Bu seferde aşırı uzun oldu mouseun tekerleği aşındı.

Montla sıçmayı düşünüyorum şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

ben arşiv genişledikten sonra mecburen klasörledim. eskiden negzel baş harfine basıyordum çat geliyordu şimdi klasöre gir, albüme gir şarkıyı bul kasıyor. ama şöle yapabilirsin (ben yapmadım bilmem neden yapmadım) klasörle hepsini derli toplu dursun, ama biyerde de hepsinin kısayolları bulunsun. hem yer kaplamaz hemde eski sistemindeki gibi takılabilirsin. orjinal dosyalarda derli toplu durur.

ciddi cevap verdiğim içinde +rep isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

Foobar2000 i 5-6 ay kullandım fakat bazı internet radyolarını operada açarken uygulama yok şeklinde uyarı vermesinden dolayı sildim.

Şimdi winampın media librarysine baktım o da hemen hemen aynı işlevi sağlıyormuş, hatta songbirdde de var aynı özellik ki iş burdan sonra media player seçmeye kalıyor.

Yani bir nevi playist kullanmak zorunda kalıyorum her türlü.

edit: sanırım program kullanmaya alışsam iyi olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...