Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski yeni farketmez, yerli dizi önerisi...

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Sürekli dizi izleyen bir çift olarak, LOST'un da gecikmesi ile, ikinci bahar izledik. Çok kısa bir sürede bitirdik ve çok keyif aldık.

Her kanalda BİN tane dizi dönmüştür ve ben hiçbirini denemedim. Her hafta bir saatte TV karşısına geçmek bana uymuyor. Ancak premium hesap sonrası dizi sever biri oldum. Mesela kurtlar vadisi HİÇ izlemedim hayatımda.

Şimdiii, siz değerli patilerden SAĞLAM dizi önerisi istiyorum. Çok bölüm olmasa tercih ederim.

Elveda Sevgili iyi midir mesela? Ekmek Teknesinin bazı bölümlerini izlemiştim ama o da çok derin değil sanki.

Sağır Oda dedi bi arkadaş, 24 tadında dedi. Var mı öneriniz?
Sosyal ağlarda paylaş

sağır oda iyi başladı yalnız bayaa saçma bitirdi, zaten dizide bi süre sonra KV'den bile gaz bi hale döndü.
ikinci baharı sevdiysen eskiden trtde yeditepe istanbul vardı onu da sevmen muhtemel.kadrosu da bayaa saglamdı. zuhal olcay,ugur polat ve emre kınay iyi zamanlarında,oktay kaynarcayla özgü namal da o zamanlar pek bilinmeseler de bayaa iyiydi. ismini bilmedigim yan karakterlerde de saglam oyuncular vardı.bayaa iyi diziydi bulabilirsen tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...