Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter Pet Seçenekleri

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

Şimdilik sadece dps için kullanılan ferocity petler var. Diğerlerini eklerim sonra belki.

Cat
Special : Rake
Focus Dump : Claw
Extra : Prowl ve Dash

Hemen hemen en çok kullanılan pet sanırım. Rake bleed effect sayılıyor ve mangle, trauma tarzı debufflardan faydalanıyor. En iyi dps petlerinden birisi.

Raptor
Special : Savage Rend verdiği buff Savagery
Extra : Dash

Savage Rend çok ilginç bir special. İlk bakışta çok iyi değil gibi duruyor fakat critlediğinde verdiği Savagery buffı 30 saniyeliğine %10 dmg arttırıyor. 1 dakika cd var fakat, 3/3 Longevity ile bu 42 saniye ye düşecek. Kill Command ile aynı cooldowna sahip olduğundan rahatlıkla aynı macro içinde kullanılabilir, ki böyle yapılırsa critleme şansı daha da artıyor. Yüksek crit şansı ile çok daha verimli olabilecek bir talent. Tek kötü yanı buffın crite bağlı olması.

Moth
Special : Serenity Dust
Focus Dump : Smack
Extra : Dive

Çoğu kişinin bilmediği bir pet. Serenity Dust, peti hem az da olsa healliyor hem de 15 saniyeliğine %10 AP buffı veriyor. Bildiğim kadarıyla bu buff stackleniyer diğer ap arttıran bufflar ile. Yine de 1 dakika cd biraz uzun açıkçası.

Wasp
Special : Sting
Focus Dump : Smack
Extra : Dive

MM yada Survival hunterların alabileceği bir pet. Special oalrak minor armor debuff var. 1260 armor düşürüyor ve %100 up bu debuff. Hem çok büyük bir dps kaybı yok hem de bütün raide debufftan gelen ektra dps artışı sağlıyor.

Devilsaur
Special : Monstrous Bite
Focus Dump : Bite

Kağıt üzerinde en yüksek dps e sahip pet. En iyi special yine bu pette, fakat hit box o kadar büyük ki hemen hemen her aoe de ölüyor. En büyük ve tek eksisi bu zaten.

Spirit Beast
Special : Spirit Strike
Extra : Prowl ve Dash

Tamelemesi en zor pet şu an için. Sadece bir tane var ve spawn süresi 8 saat, ayrıca aynı bölgedeki diğer rare mob ile shared spawn. Bir de achievement için öldürülmesi gereken rare moblar listesinde olduğu için işler daha da zorlaşıyor. Special olarak spirit Strike sunuyor. Yeni hali ile yüksek dps yapmaya aday petlerden birisi.

Wolf
Special : Furious Howl 160 AP veren bir buff, bütün raide. Malesef bom yada bs ile stacklenmiyor. Hiçbir işe yaramıyor raidte pala yada warrior olduğu sürece.
Focus Dump : Bite

Carrion Bird, Core Hound ve Tall Strider dps için kötü seçimler, yazmıyorum o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:
Şimdi sen rogueunu bırakıp o dan huntermı kasıcaksın :D

edik : bide bişi sorucam bu exotic petleri talentla alıp sonra respecleyince kalıyormu petler ?

kalıyor, abandon olmuyor, ama cagıramıyorsun tekrar talent'ını alana kadar, o yuzden gidip stable'a falan koyup normal pete donuyorsun...

tank olarak en iyisi goril bence su anda, eskiden charge icin boar kullanıyordum da, artık talent sistemi sagolsun =), her tank pete charge geldi, goril'de aoe threat arttıran skill var, iyi de koyuyor, cok rahat oluyor eheh...
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonhawklara biraz ilgi gosterin yaw :)
MM hunter olarak onu kullaniyorum fena değil gibi duruyor biraz daha test gerekkiyor sanırım.
veya wind serpent dusunuyorum, da wind serpenti kasmak zor geldi.
ondan sunreaverden bir level 80 dragonhawk aldım.
Kotu tarafı talentlerinde phoenix yok , o yüzden ölünce reslenmesi problematik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dragonhawk cunning pet. dmg bonusu yok. ayrıca pet special olarakta ekstra dps veren hiçbirşey sunmuyor.

değişik pet isteyenlere iki önerim var. birincisi eğer raidte minor armor debuff (faery fire veya curse ofrecklesness) yoksa, wasp güzel seçim. diğeri de moth. şu an hala level atlatmaya çalışıyorum, 79 oldu ancak. raidte daha deneyemedim ama baya ümitliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...