Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iTunes sorun: Bazı şarkıları ekleyemiyorum

_ILuVaTaR_

Öne çıkan mesajlar

benim böyle bir sorunum var, eklemeye çalıştığımda hiç bir hata vs vermiyor fakat şarkıları da eklemiyor.

9 albüm var klasörde, itunes'a attığım zaman sadece 3ü ekleniyor.
acaba diğer dosyalar falan mı bozuk diye winampta kontrol ettim çalışıyorlar düzgün.
ayrıca dosya formatlarında da sorun yok.

biraz araştırma yaptım kendi çapımda fakat bulamadım bir şey.
halp.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun süredir mi oluyor böyle, yoksa yeni mi oldu? Yeni güncelleme yaptıysanız onunla alakalı olabilir. Apple'ın güncellemelerini çıkar çıkmaz yapmamanız öneririm çünkü en son firmware güncellemesini yaptıktan sonra güncellemeyi ilk yükleyenlerin DVD sürücüleri bozulmuştu. Son zamanlarda baya sapıtık halde Apple AŞ...

Bana bariz programın mallığı gibi geldi. Netten bakındım sizin sorunu yaşayan birkaç kişi daha var, kimse çözümünü bulamamış sdf. bulmuşsa da nasıl çözdüğünü yazmamış. Klasik yazılan şeyleri c/p ediyorum ufak bir ihtimal sorunu çözer.

*drag-n-drop
*eklenecek şarkıya sağ klik, open with itunes
*itunes'da file>add file to library
*itunes'da file>library>import

itunes sometimes sucks diyip geçelim.

edit: typo
Sosyal ağlarda paylaş

sorun o zaten ipod kullanıyorum alete de atamıyorum şarkıları.

başından beri var bu sorun bir de öyle garip birşey ki, başta olmayınca heralde dosyadandır dedim sildim hepsini baştan discography indirdim yine görmedi yok yani.

file dan ve drag and dropla eklemeyi denedim bir de open with itunes deniyim belki o işe yarar gibi geldi.
fail.
denedim o da olmadı.

bir de winamp iyi ben de seviyorum ama itunes winamptan daha hızlıymış ipod aldıktan sonra bunu gördüm. yine de ipodum olmasa kullanmam itunes sevmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya, windows'da da o denyolugu yapiyor demek. DirectSound ile cit diye caliyordur diye tahmin etmistim.

her neyse, dedigim gibi DRM yuzunden olabilir ya da o mp3'ler bir ihtimalle encapsulated baska bir format, asf ya da WMA gibi. ya da yukaridakilerin hepsi.

hali hazirda windows ile itunes kullanmanin yersizliginden bahsedilmis, gerci genius, smart playlist, itunes store, podcast takibi buyuk kolaylik ama, diger yonlerden baya sikintili.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...