Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PDE sana

dory

Öne çıkan mesajlar

birden fazla değişkenli bir fonksiyonun değişkenlere göre kısmi türevi diye başlayıp, "uniqueness, existance, stability" gibi konulara girince azıtan, dersi sadece denklemi çözmeye çalışmak olarak görmüş bir insanın "kolay lan bu" demek gibi bir hatalı eğilim göstereceği bilim dalı. genelde matematik bölümünde işlendiği seviyesinde ağır sayılabileceği için 4. sınıf seçmeli ders olarak verilir. her ders gibi tabi seviyesi işleyene de bakıyor insafa gelmek lazım biraz, yoksa insafsız insan adi diferansiyel denklemde de adam öldürür
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
birden fazla değişkenli bir fonksiyonun değişkenlere göre kısmi türevi diye başlayıp, "uniqueness, existance, stability" gibi konulara girince azıtan, dersi sadece denklemi çözmeye çalışmak olarak görmüş bir insanın "kolay lan bu" demek gibi bir hatalı eğilim göstereceği bilim dalı. genelde matematik bölümünde işlendiği seviyesinde ağır olduğu için 4. sınıf seçmeli ders olarak verilir.

ben 3. sinifta aldim, almayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:
ODE a+ aldığım tek dersti galiba.

finalinde ortalama 66 filandı ben 92 almıştım hihi

sora

pde aldım....

::o

ODE sinavindan 90 aldigimi bilirim.
Neden bilmiyorum ya, boyle derse bi türlü adapte olamadim.
hocasini sevmiyorum, cok uyuz bi adam. gotu kalkik bişey, sinifta 2 tane inek disinda kimseyi sallamiyo.
dersten atiyo insanlari sonra dersime gelmediniz diye cingar cikariyo falan.
derse gidiyoruz gec geliyo, gec kaldigi gibi, ders iptal sanip gidenleri almiyo derse.
ya cok uyuz bi insan cidden.
ve kaldim dersten
son gun calismasi falan demis sina gunlukte ama, gunu gunune calismak icin once dersi anlamam lazimdi.
hiç bi halt bilmiyodum ki.
anlatmıyodu cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...