Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalkanlarınızı Test Edin! (Firewall Test)

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

said:
Spyro, 23 Nisan 2002 21:05 tarihinde demiş ki:
said:
athea, 23 Nisan 2002 21:03 tarihinde demiş ki:
Trying to find out what services you are running...
Unable to detect any running services!

Aynısından =)...

[Bu mesaj Spyro tarafından 23 Nisan 2002 21:06 tarihinde değiştirilmiştir]
sen firewall ı naapcan ? neyise senin..[hline]BY BIG GUN LOVERS FOR MUTIES
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 23 Nisan 2002 21:07 tarihinde demiş ki:
athe nin aynısından hehe. benim bilgisayar yolgeçen hanı zaten...
bazen kaparken
Şu anda bilgisayarınızı sizinle paylaşan (1)[2,3,4..] kullanıcı war. Kapatmak istiomusunuz ?
die msg gelio.[hline]I will never change my mind
I will leave it all behind

:D rofl
-Bilgisayarınızı kapamayın şu an 938943735 kullanıcı size bağlı
lol
server kur sly sen :P[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Until the engine stops!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 23 Nisan 2002 21:17 tarihinde demiş ki:
Bana firewall mayirvol demeyin delircem, onun yuzunden guzelim oyunu multi oyniyamiyorum :(

Olm uheuhe oyunu oynamadan önce disable etsene firewall`u uheuhe.Ben dod oynarken öyle yapiyorum zira yapmazsam online server listesi bile gelmiyo :D[hline]Blood tears I cry
Endless grief remained inside...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 23 Nisan 2002 21:44 tarihinde demiş ki:
ehe Draven allah seni inandırsın oyun o kadar zevkliki eheh ahheha :)[hline]BY BIG GUN LOVERS FOR MUTIES

Napalim fallout'i multi oynamak kaderde yokmush, belki ilerde isp'mi degistirince oynarim, allah bilir ozaman fallout underdogs'da free olarak download edilir hale gelir :(

*kiskanarak arcane'e icinden soylenir, ardindan "nerde benim voodoo bebeklerim, gidipde onlarla oyniyayim" diye dusunur*
Sosyal ağlarda paylaş

Firewall kurulu değil stealh testinde Netbios open çıktı. Yanında aynen şöyle yazıyor:

NetBios is used to share files through your Network Neighborhood. If you are connected to the internet with this open, you could be sharing your whole hard drive with the world! This is a very dangerous port to have open.

Küçük çapta server görevi görüyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 24 Nisan 2002 23:56 tarihinde demiş ki:
Firewall kurulu değil stealh testinde Netbios open çıktı. Yanında aynen şöyle yazıyor:

NetBios is used to share files through your Network Neighborhood. If you are connected to the internet with this open, you could be sharing your whole hard drive with the world! This is a very dangerous port to have open.

Küçük çapta server görevi görüyorum:)

Bir iki yıl önce burdan benim bilgisayarı test ettiğimde aynı sonuç bana da çıkmıştı(Ne oluyoruz moduna girmiştim)Ama araştırınca durumun Sly'ın şu anki durumundan daha vahim bi şey bulamamıştım :) Gerçi onun da sorununun LAN'dan dolayı meydana geldiğini zannediyorum ama neyse(nette böyle bi şey görmedim daha) Firewall'ım var diye de çok güvenmeyin açık kapı bırakmadan kim çit yapar ki diye bi düşünün
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...