Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cizimler (tablet)

cakeonroof

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
aslinda birilerinin inceleyip zaman ayirip ona gore islerin olmamis yonleri hakkinda konusmasi,olumsuz elestiriler vs. daha iyi, getirisi daha fazla, beklentisi icinde oldugum seyler.Ama gelip de "cakma hede hodo olmus,neyse" demek baska bisi tabi.ben kendi isim icin sarkastik davranip yapiorum o yorumu,o da ayri bisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu sorun değil, sen demişsin zaten batman bu diye.
dc okumuyorum etmiyorum, arayıp bulamam şimdi zombie batman resmi.
zaten dediğim gibi fan art sonucta.

Olumlu yoruma gelince, bak tekrar o zaman topiğe benım kadar anlamlı yorum yapan varmıymıs.
Ne güzel olmuş ne güzel olmuş demenin bi hayrı yok, cakeonroof'a.

Bu işindeki sorunlari daha önceki resimlerinde cözdüğü sorunlar, yani belliki kendiside biliyor sorunları tekrar etmeninde pek bi anlamı yok.

Ha benımde herkezin işine yorum yapmak gibi bir sorumluluğumda yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten uc bes isim var onlar gelsede yorum yapsa,elestirse diye beklentiye giriyorum buraya is atarken,onlarin arasindasin. katiliyorum yani elestiri yorum konusunda soylediklerine.ama cakma hedehodo postu gelince de nasi bir anlam yukleyecegini bilemiyor insan. alay mi var ne demek istemis olay ne die dusunuorsun. masticore da oyle algiladi muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha acıklıyıı mesaj atmam lazımdı benımde,

şöle netleştirmeye calısıyım.

Blackest night DC'nın su anda devam eden büyük eventi, kabaca ölmüş bütün kahramanları zombie olarak geri getirdiler, bruce wayne'de bikac sene önce ölmüştü. haliyle ordaki batmane fazlasıyla bir benzerlik var.
Altıan fan art yazdıktan sonra bunların hiç bi önemi yok zaten, ismi üstünde fanart.

bildiğim kadarıyla yorum yapmamı istersen teknik olarak onuda yaparım büyük bi zevkle, ama ben bizzat sıkılıyorum aynı seylern tekrar tekrar bana söylenmesinden bu yüzden daha önceki yorumları yazmak istemiyorum sana karsıda.
Sosyal ağlarda paylaş

allahtan şu bölümün hit i az. trafiği yoğun bi yer olsa cüce moderatörlüğünde hiç çekilmezdi

sen devam et cake. sürekli anatomik olarak, özellikle dişilerde, bir şey yanlışmış gibi gözüküyor resimlerinde. Bazen göğüs, bazen boyun, bazen el ama yakın planlarda birşeyler sürekli "off"
Sosyal ağlarda paylaş

ama oranın modülatörleri çok rererö..

cüce haklı ama burada. şincik övgü ile bi yere varılmadığı konusunda hem fikiriz sanırım. sonrasında ilk çakma tabirini kullanan cakeontheroof.. sonrasında cüce bunun üzerinden yok lan bildiğin çakma blackest night batman demiş. alınacak bişi yokmuş yani.

burada maksat eleştri alıp geliştirmek değil mi sonuçta? en başından beri eleştri de var gelişim de var.

e daha ne.. öle değil mi benjamin?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ama oranın modülatörleri çok rererö..

cüce haklı ama burada. şincik övgü ile bi yere varılmadığı konusunda hem fikiriz sanırım. sonrasında ilk çakma tabirini kullanan cakeontheroof.. sonrasında cüce bunun üzerinden yok lan bildiğin çakma blackest night batman demiş. alınacak bişi yokmuş yani.

burada maksat eleştri alıp geliştirmek değil mi sonuçta? en başından beri eleştri de var gelişim de var.

e daha ne.. öle değil mi benjamin?

cücenin bölümünde artislik yapma, artislik yapcaksan eserini görelim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...