Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Radeon Sorunu

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Ne yazıkkie kran kartım sorun cıkartıyor oyuna sanırım bu kart mmrog oyunlar için üretilmemiş kesinlikle swgdede sorun cıkarıyordu bellib ri süre sonra ekran kararıyor veya restart atıyor yeni driverlarını yükledim yine bir sonuç elde edemedim nette aradın ragnarokda radeonun sebep oldugu bu tarz bir hata varmı diye onuda bulamadım bilgisi olan varmı acaba?
Kartım Radeon 9600pro[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Evet oldukça kötü bir duygu diğer bilgisayardaki geforge4de sorunsuz çalışıyor ama radeonda sürekli ya restart yada kitliyor zoraki restart atıyorum.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

radeonu ocledinmi ? oclediysen büyük ihtimal (oc =Over clock)
fan yeterince soğutamıyor kartı. Ondan fan ısındığında uçuyor reset atıyor kart. Oclemediysende kasanın içine hava girip girmediğine , ekran kartının üzerinde havayı ısıtan başka bir parça var mı yok mu bir kontrol et bence . Radeonlarda böyle işte hızlı ve ekonomik ama en çok problem çıkartan kartlar.(gerçi en son sürücülerle değişti durum ama hala bazı oyunlar sorunlu )
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
oc değil fan konusundada proplemi yok kasanın 4 fanı var kendinden bulundugu yerde ısı yapacak biryer değil ayriyetten sadece bazı oyunlarda yapıyor bunu ,resetten sonrada baktım birçok kez bir ısınma proplemimde yok.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...