Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opera Browser

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

OperaVer.7 herkese öneririm 4mblik birşey olmasına rağmen inanını netscape,iexplorer bunun yanında haltetmiş.LvL bu ayki sayısında var.Özellikle düşük sistemler için bir mucize.(p166 gibi benimki oyle :/)[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.download.com a girip opera diye search et ver.7'i indir.Hızlı bir browser istiyorsan memnun kalacaksın...[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Sosyal ağlarda paylaş

Ben öyle çoklu açıyorum ieden çok daha hızlı oluyor.Fakat ben bir sitede bi yere basıyorum o yuklerken diğerine geçiyorum ama diğeri bitince ona geçiyor fakat ben o an bulunduğum siteyi okuyorum bunu engellemenin yolu var mı?[hline]Silphatos Iceheart
OwO
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Sosyal ağlarda paylaş

Avant'ı buldum.IExplorer altyapısını kullanıyor ama hem hızlı hemde operayla aşağı yukarı aynı miktarda ram yiyor.Hemde sade.Avant bence ilk tercih,beğenmesseniz Opera,IE'yi sallayın artık :D

http://www.inndir.com[hline]Silphatos Iceheart
OwO
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Sosyal ağlarda paylaş

MyIE2 yi denemenizi öneririm..

IE üzerine bir plug-in gibi geliyor fakat setup'ı yok, unzip edin istediğiniz yere kurun onu çalıştırdığınız zaman bir takım eklentiler ile IE'yi açıyor..

En önemli özelliği 1 IE içerisinde istediğiniz kadar site açabilir ve bu siteler arasında adress bar altında bulunan tab'lar aracılığıyla gezebilirsiniz.. Task bar'da 1 tane IE olur fakar o ie çerisinde isterseniz 30 site açın.. CTRL ve oklar ile bu siteler arasında gezinebilirsiniz,

skin kullanabilirsiniz

pop up koruması var

sitelere Alias verebiliyorsunuz, adress bar'a mesela sadece pati yazıp enter'a bastığınızda paticik forumlarını açacak şekilde set edebiliyorsunuz.. veya tek bir tuşa verebiliyorsunuz F4'e paticik verebilirsiniz mesela. vs. vs.

kendi içerisinde pekçok plugin'i var..

Surf manyakları için süper bir program bence, taskbar'da 30 tane ie olanlar çok sevebilir..

Web Page : www.ruihehang.com/myie2/index.htm[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

[Bu mesaj Thalion tarafından 22 April 2003 12:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...