Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim daha haklı?

0ne

Öne çıkan mesajlar

A kişisi=A
B kişisi=B

A )=noldu neden ekledin :S:S:S :/

B )=cnm istedi resimlerine bakayım diye rahatsız olduysan kabul etmeseydin ;)

A )=eft oldum bunca şeyden sonra neden merak ediosun ki yada hangi yüzle, nese şuanda zamnımı ayırıpp cevap yazmam bile çok saçmaa zaten

B )=ayyyyyyyyyyyyyy biterim sana ben ya nelerde öqrenmişsin sen kim öqretti lan sana gider yapmayı ama gider yapınca sonunun ne olcaqınıda öqrettilermi bana gider işlemez kızım gider bok yolunda olur sende bi o yüzden kendi çapınca oyalan işte tmm kaybol şimdi zamanına..;)

A )=durup durup bitmiş sanatçılar gibi kendini gündeeme getimeye çalışma ayrıca bana bunları sen öğrettin senin ansıl bi insan oldunu sana nasıl dawranmam gerektiğini hepsini sen öğrettin eğer ben bi samm sana dencek hiç bir laff yokk o zamn senin gibileree cnmm hade şimdii yolun açık olsunnnn bana bulaşma artıq sizden zor kurtuldum daha da bela olmayın başımaaaa ......................... ;)

B )=hahahaha:D demek kabul ediosun şuan bir san bile bnm sayemde olduğunu normalde bir hiçsin yhani snn snn Aklına ben bana bak son kes diyorum fazla atar bakar zaman kötü kolla okeee;)eger sana bir kere daha bela olursam canını fazlasıyla yakarm şimdi yol al okee (ne küfür varmış be.)

A )=kıskm kendini ne sanıon lan sen yanında ki lere mi güvenion herkesin kendine göre arkası war ne yapçan lan öldürcen mi yoksa önceden dedin gibi dağa mı kaldırçann sen yol alll yeter artık yhaa uğraşma benle kimin zararlı çıkçağını kimse bilemss söleyimm yedi boklarıda sakın unutmaa benimde elimde bol mazme warr benimkiler en azında seninn atacakların kadarr yalanda deill benim allaha şükürr alahım warr ona güveniom ama senin güvencekk daha tam tanımadınn yanında gezzenler war bi düşün baqam hangisiii daha ii tabe sana göree onlardırr dimii... sen benim canımı hiç yakmadın bi 35ytl me mal oldun olsun bea o da sadakamm olsunn nediyimm ihtiyacın warmışş ama sana i şi diyimm dilencilerden bile daha da düştün insan gibi isteseydinn belkide werirdimm hem dilenciler bile istio ama sen resmen çaldınn olsunn hiç ziyan deill sanki o para sana yaradıı yaramdıı dahadaa kötüledii ama bana biras olsun yaradı en azından öteki tarafıam bi ilik oldu senin iki tarafınıda mahvetti ama üzülmüom biliomusnn sen çünkü o 35 ytl yi benim canımı açıtmak içinn çalmamışsınn çünkü senn herkese bölesinn herkes denn aldın paraları vermiomuşsunn herkesden duydum belki sana sölemiolar ama herkeess seni bilio sen rahat ol hep böle dewam et baqamm yanında kimler kalcakkkk o yüzden sakın kimseeye ben mineden intikam aldım die boy göstermee eğer bende intikam aldıysann diğerlerinden neden aldın o zamnnn ;) bi akşamm yatmadan önce düşünnn ve artık yolumdanda çek gitt senden korkmuorumm ailem herşeyi bilio sen rahat ol sen şunu düşün seninkilerinn bilmediği şeylerr duyulursa ne olur diee okee benim senden korkamam için hiç bi neden yok olmıcaktaaa yolun açık olsun diorum tekrarr uzak dur bendenn artıqqq bitirr şu muhabettimissiiiii bana elleşşmeeeeee sonrasına inan bende karışmaaa ;))

öyle denk geldim sizce kim daha haklı??

Edit: Smiley şeysi.

Edit2:Edit bile smiley li çıktı :S(buda benden olsun)
Sosyal ağlarda paylaş

1 ve en önemlisi arada bariz küfürler var onları bi editle istersen ban yemek istemiyosan.

2.si de kızın konuşması (tarz olarak eft, shok vs) gıcık falan ama eleman tam bi mal. uyuzum bu tiplere o yüzden %100 kız haklı.

ayrıca ne alaka lan niye koydun ki bunu buraya. sen misin erkek olan? bu da 3...
Sosyal ağlarda paylaş

1.her zaman mahmut haklıdır!
2.mahmut yoksa o zaman izzet altınmeşe haklıdır ve izzet altınmeşenin haklılığı tartışılamaz
3.mahmutun ve izzet altınmeşenin yokluğu gibi durum söz konusu ise tartışmada haklı taraf yoktur ve eşitlik sağlanmıştır. sadece tartışan tarafların bir tanesi ölmüş ise bu durumda haklılık hayatta kalana geçer.
4.mahmut ve izzetin olmadığı durumlarda tarafların birbirini öldürmesi yasaktır ve bu yasağın korunmasını belkıs akkale denetler.
5.kazım>all her durumda kazım kazanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...