Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Varmı bi hayırsever?

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar şimdi oyunu download ettim gidip alcam bi sanalkart babamın üzerine başlıcam ama yalvarırım biri özel msgdan kullanıcı ad ve sifresini versin değiştirir sonra yanlış anlamayın amacım uzun süreli veya art niyetlilik değil sadece bir girip 5-6 saat oyuna bakmak istiyorum sonra çıkarım bi dahada unuturum hatta şifreyi değiştirin.Eğer veren olursa minnettar kalacam çok merak ediyorum çünkü :(.[signature][hline]Eğer zırhın gerçek ve kaliteli çelikten yapılmışsa,o zaman kurtulursun.Eğer zırhın cüruftan yapılmışsa,ilk esintide çatlayacaktır ve bu olduğunda,içine gireceğim ve benim olanı alacağım.Kalbini ve ruhunu...
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbulluyum yav güvenilmeyecek bişi yokki , nası olsa maili sizde napabilirmki 5-6 saat oynayıp çıkcam ya oyunu yükledim çok merak ediyorum yoksa kendime alcam bende bir account yani varsa eğer veren ciddiyim çok minnettar kalırım bi 5-6 saat oynasam yeter zaten.[signature][hline]Eğer zırhın gerçek ve kaliteli çelikten yapılmışsa,o zaman kurtulursun.Eğer zırhın cüruftan yapılmışsa,ilk esintide çatlayacaktır ve bu olduğunda,içine gireceğim ve benim olanı alacağım.Kalbini ve ruhunu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...