Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imdat

PiNg

Öne çıkan mesajlar

internetten tanışmıştık hollandada oturuyormus ismi dilara . bulusacaktik.burda akrabalari varmis bu tarafta gelicekmis buraa .baya heyecanlandim.bulusmaya saatler kala =o) burda mcdonaldsin onunde bekliyordum. bi ara cok az kala bulusmaya uzaklastim.ilerden izliyodum mcdonaldi :)) ehheh cunku korkmustum.ilk kez de gormucektim resmini falan gormustumde yalan olabilirmi diye hic gecmemisti icimden . iyikide gecmemis.daha once bole bi olayda olay yerinden kosarak kacmak zorunda kalmistim =oP gelmisti tabi ben ondan baya hoslaniyodum. ters bi sey solemiyem die az bucuk konusuyodum.bulustuk falan burda guzelyali var. oraya falan goturdum sahiLde Otururken konustuk falan tabi ufak bi elektriklenmeden sonra ben naptigimi bilmeden bisiler olmus o anda :D gezdik falan sinemaa girdk. cok eglenceli gecmisti
vaktim. ogitti geri döndü. bende normal hayatima geri döndüm yazlia gttik.döndümüzde kemal abim ölmüştü bizi her gün güldüren kemal abi inananamıştım. şaka gibiydi. akşam uyuyamadım.ertesi gün cenazeye gittim. daa da kötü oldm. üzüntümü içimde saklarım. ama baya bi agladim o gün.eve döndüm yakin bi arkım geldi/kayip/.bilgisayar falan oynadık.
o gitti . aksam bi mesaj daha geldi. dilara trafik kazasi sonucu olmustu. 2 gunde 2 haber bana cok agir geldi. genede disariya uzuntumu belli etmedim. zaten kimseye de soylemem kiz arkim oldunda fln. simdi napcami bilmeden geziyorum. 3 saate yakin yurumusum. arkadas söyledi ben anlamadim vakit nasi gecmis.artik kimse yok. ölenle ölünmez diyo annem falan ama bi daha ikisinide goremicem 120402142 yıl geçsede göremicem. BU çok kötü Moralim 0 neden ben diye deliricem. bidaha yok ya kemal abi de dilarada yok. Nası alışmıştım kemal abiye her gün gülmekten karnıma ağrılar giriyordu kemal abi sayesinde. azda dövmüyodu beni off olsada her gün dövse =o((( biri akıl versin ben napmalıyım nasıl bu acılardan kurtulurum. imdattt. okulda elimden geldiğince şımarsamda yalnız kaldığımda karnıma ağrılar giriyo. dün gece 3 kez kustum. kabus falanda görmeye basladim.bu nereye kadar boyle gider.imdat[signature][hline]When you cried i'd Wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears and i 've held your hand throught all of these years but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

başın sağolsun
gerçekten çok kötü
bencede kafanı dağıtacak uğraşlar bulmalısın, ve bence yalnız kalmamaya çalış bu aralar arkadaşlarınnın yanında farklı şeyler yaparak en azından biraz unutabilirisin

tekrar geçmiş olsun :-([signature][hline]...bekliyorum kaderin elini sıkmak için.
Kararmayı bekleyen aLaCaKaRaNLıK gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

başın sağolsun arkadaşım..Bende bir kac sene önce cok yakın bir arkadaşımı kaybetmiştim..buna alısmak icin,hep yalnız kaldım ve onunla ilgili hatıralari düsündüm üzüntüden geberene kadar düsündüm günlerece..en sonunda kabulleninceye kadar..bence böle bir durumda bundan kacmak yerine üstüne gitmek, olabilecek her acıdan düsünmek en iyisi..cünkü kacarsan korkularından, elbet birgün yalnız kalıcaksın ve korkularin seni gafil avlıcak..Teselliyi baska insanlarda, eglencelerde arama kendi icinde ara..En azından bende ise yaramıstı..Cok zor bir durum,cok karmasık bir durum acıklaması imkansiz...Neye inaniyorsan, o sana sabır,güc ve umut versin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Hayat akışına devam ediyor hayatının belki 2 önemli kişisi ama devam etmek zorundasın fazla düşünmemeye çalış unut demiyorum ama fazla düşünme bu konuyuda okuma bence bidahaa yazılanları nekadar çabuk aklından çıkarırsan az uzaklaşatırırsan okadar iyii[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

takma kafana bigün sende gideceksin işte 195810951 sene değil topu topu 100 sene en fazla. ( ALLAHgecinden versin ).
hayat budur işte..
"Ölüm Ölüm dediğin nedirki gülüm?
Ben senin için yaşamayı göze almışım"
[signature][hline]Unlive Online Gaming
www.unlive.net
Ultima Online değişiyor..
Unlive Bir AP Üyesidir..
ps: ANTI PH
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...