Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baslamak Istiyorum...

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bir suru manuel var ama inanin okumak anlamak yerine daha cok kafami karistiriyor coguda pek guncel degil:), sizden ricam suan en guzel halini nerden satin alabilirim internetten neleri yuklemek lazim neler gerekli v.s yardim eden olursa dua edicem bugun yoksa caniniz sagolsun...
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
ozii_x said:
en yakın A.V.M ye git hepsini bir sefer de al dl ile uğraşma derim..
internet saglam sorun degil

kredi kartın varsa arkadaşın dediği gibi cd keyleri satın alıp yeni acount aç ( normal wow ilk çıkan ) diğerlerini web sitesinden satın alıyorsun ama bütün clientleri indirmen gerek hani ne desem 10-13gb birşey.. net sağlamsa sorun yok.. ama bekleyeceğine yakında bir yerde dnr bimeks varsa hem kutu herşey cd ler eline geçer hemde hava alırsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
Dellah said:
hazır toplu halde satılan paketler var ve fiyatlarıda uygun...

Ama ben tam ne sormuş anlamadım...
hic birsey bilmiyorum internetten satin alip oynamak istiyorum hemen:)

O zman hemen oyunun "cd-key"ini alıcaksın misal www.gamersloot.com buradan alabilirsin yada wow un kendi sitesinde cd-key satılıyormu bilmiyorum orayıda dene. Oyunu indiriceksin torrent olabilir yada başka bi yerden de download edebilirsin link veremiycem şuan bakmadım çünkü nerde var falan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
Tepe Nautilus A.V.M de 3 box ı bulabilirsin.. Veya Yazıcıoğlunda..

Yada Bimekste Akmar Pasajının yakınındaki.

kadiköyde heryerde var :)
Birisi kafami karistirdi bir suru versiyonu var dedi ayni ultima gibi dimi bu lanet sey:) internetten oynayip her ay parasini odicem orjinal sitesindede 3 tane versiyon gordum en son versiyon takintim var hep:) bana isim soleyin gidip aliyim 140 ytl param var yetermi?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 1 ana oyun, 2 de expansion pack var:

-world of warcraft
-burning crusade ( 60 to 70 exp.)
-wrath of the lich-king (70 to 80 exp.)

expansion packler level 60tan sorası için olduğu için ilk başta gerek yok hemen alınmasına, tabi ama para varsa alınabilir ki nasılsa alıcan. :)

ayrıca son versiyon için zaten hangi kutuy alırsan al patch indireceksin, mesela sadece wow varsa elinde ona uygun patch inicek zate, yok hepsi varsa kutuların gene ona göre (daha az) patch yapacak zaten oyun kendini son versiyona :)
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
Girmeyin adamın kanına.. kardeş sen wow a gel bunlar seni kandırmasın..

sonra dersin. '' aoc teğet geçti hamdolsun'' bize dua edersin..
kadi koye gidip ne almam gerekiyor ozaman onuda soyle:) sen son versiyonun ismini istiyorum kazik yememek icin soruyorum size hic bir bilgim yok bu oyunda bir suru versiyonu varmis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...