Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alchemy

Liverah

Öne çıkan mesajlar

Liverah said:
valla garip garip mesaj yazanları hiç umursamıyorum..Alchemy kascam çünkü herkes onu kas dedi potion kullanmam için çok lazım oluyormuş...

Arkadaşım bu nokta da sana ne deseler boş çünkü şuan için oyundan bi habersin. Bence bir süre kimseye kulak asma oyunu kavramaya çalış. Özellikle tavsiyem mesela lvl 19 olunca bir süre bg lerde takıl pvp den büyük ölçüde oyunun sistematiğini kafanda oturtursun. He senin rogue olarak yapman gereken First Aid kasmak ki buda çok kolaydır yapacağın tek şey moblardan düşen clothları bandaj yapmak. Combatlardan sonra hp ni artırmak için bu lazım sana bunun haricinde zaten combat taktiklerini az çok kavrayınca rogue olarak hp doldurmakmış bilmem neymiş ihtiyacın olmayacağını göreceksin.

Bide pes yani adam oyuna yeni başladım demiş bismillah hemen sardınız

NOT: Bu arada WoW'da ilk karakterini rogue olarak açmışsın eğer yol gösterenin falan yoksa bi kenarda dursun Warlock aç. Ben warlockla başladım onla da bitirdim kasılması en kolay class warlock dur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu açıklamaktan utanıyorum..

Wow oynamaya ilk başladığım zamanlar işte bi heves falan human pala açtım meslek olarak skinning(?) aldım.Böyle tabi çocuğuz falan ne biliyim elwyn'de ayıyı kesip skin ediyordum ve o an içimden geçen ben bu post u giysem ayı gibimi görünücem acaba..

dont laugh to me :(

edik:spoiler
Sosyal ağlarda paylaş

ben mantıklı bi sey sorayım pri main char alt şaman onun altı rogue şamanda mining-herb var rogue da alc var ama rogueda alc 369 elixir-pot masterlık olayını yapmadım elixir master yapıcam bunun icin tbc de bm de q istiyordu simdi yeni bölgede alc teachleyebiliyorum ama bu elixir veya potion masterlık gibi seyleride teachleyebilirmiyim yoksa mutlaka o q i yapmam mı lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Liverah said:
Arkadaşlar yeni başladım oyuna bir sorum olcak ben bu minor healing potu içiyorum ve bir daha içmem için belli bir süre beklemek zorunda kalıyorum nasıl bir iş anlamadım yaa sora ölüyorum eğer böyleyse bütün iksirler kasmiyim hiç rogue karakterim...

Cuce said:
Sen sanırım her zaman healtini pot icerek dolduracagını dusunuyorsun, ama durum bu degil, pot nadir acıl durumda icilen bisi.

Liverah said:
peki ben bu rogue ya nasıl heal yapcam?

Cuce said:
yemek yiyiceksin bandaj atıcaksın

Liverah said:
hmm peki arkadaş yemek yiceksin demiş ama yemek de combata girince yenmiyor..ben adamla savaşırken heal nasıl kullancam onu merak ediyorum?bandajmı yapcam nedir yani anlamadım

Cuce said:
combatta heal olmıycaksın.

Liverah said:
ölücem o zaman=)karşımdaki bir paladin mesela kendine heal bascak ben ise canım bitene kadar savaşcam diosun yani bu mudur...

ShadowFury said:
healer rakibini stundan çıkartırsan ayıp bi kere=)
kafasına kafasına vurucaksın heal attırmıycaksın, stundan çıkıp büyü atmaya kalkarsa da ağzının ortasına çakıcaksın tekmeyi, sonra yine stun=)

die gitmiş cevaplar. herkes yenisin die cevap vermiş zaten düzgünce. şu alttaki serzeniş niedir ki :)

Liverah said:
kardeşim çok teşekkür ederim bilgilerin için..valla yeni başladım da dedim ama kimsenin anlayışlı davrandığı yok senin gibi güzelcene açıklasalar hiçbir problem kalmicaktı ben yeterli bilgiyi aldım senden teşekkür ederim tekrardan...

ayrıca druid tavsiye ederim sana
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim çevremdeki roglarda, genel anlamda bir sorun var yada çok mu gaz bir toplumuz. Ben çok rog gördüm bi şekilde sıkışınca vanish sprint atıp sırra kadem basan. Ama bizde delikanlılık var tabi ya öl ya öldür :D Neyse konuyu dağıtmayım, aslında herkes yapman gerekeni parça parçada olsa söylemişte, ilk başta wow oynuyosan daha önceki oyun deneyimlerini kafandan çıkar derim. Biraz pvp yaparsanda daha iyi kavrarsın zaten, yeri gelir blind verir bandajlar yoluna devam edersin. Alchemynin faydası sana flask ve elixirlerde olur, daha fazla efect alıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...