Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wooden arrow - bone arrow

karakedi

Öne çıkan mesajlar

wooden arrow-2gp
bone arrow - 4gp

woodena parayı zor yetiştiriyoruz, acep ilerde güzel bir bow alınca bone kullanmak zorunda mı kalacaz? öyle bir durum varsa total iflas etmemizi kim engelleyecek?

şuan Forest Bow kullanıyorum, bir iki gün içerisinde ELVEN ama büyük ihtimalle bulamaycagım için DARK ELVEN bow alacağım. BU bow ile normal (wooden) arrow kullanabilir miyim? Yoksa bone arrow mu kullanmak zorunda kalacağım?

birde sanırım bu fiyatlar arası fark dmglarada yansıyor, yada mantıken öyle olmalı. Bone ile wooden arasında dmg farkı olarak çok fark var mı?[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 22 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

de bowla avladigin yaratiklardan 180+ adena düsücek bir cift soul shot + 5 arrowda (max..) yatiriosun (lvl24 gray ant.. lvl25 leech) 20 arrowa 20 soula harcion 180 kazanion ehh..[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

soulshot x4 bow için yani 4x8=32 (en ucuz 8e vendordan alabiliorsun en ucuzundan hesapladım)

1 bone arrow 4 gp

32+4 = 36 adena

bu tek bir ok için harcanan para.

en az 4-5 kere vurmamız gerektigi düşünürsek
36x4 = 144 adena

bir antı harcamak için harcadıgımız para: 144adena

yaratıkdan (eger düşerse ki her seferinde düşmüyor malum) 180 düşüyorsa o kadar emekten sonra kalan para 40 adena.

eger yaratıktan para düşmezse total zarardasın.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

bi kre soulshot kullan gerisini kullanma :P

birde kafayi yiycem (alakasiz bi yer ama :P) yapı kredi kartlari gecmiomu bu salak playncde[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Sosyal ağlarda paylaş

1 kere soulshot kullansanda o zaman daha fazla arrow harcaıyorsun demek oluyor.

1 kereligine soulshot kullanmak = 8x4=32 adena
8 okta öldürsen desek 8x4=32 adena
toplam 64 adena.

yaratıktan para düşmeyince total zarar yine.

halbuki mageler para harcamadan iki uc twisterda indirioyr aşagı, fighterlar elde dagger hiç dinlenmeden cart curt kesiyorlar.

bence archler en azından kendi arrowlarını craft edebilmeli, aşırı lüks haline geliyor archer oynatmak.

PS: alakasız şeyi ayrı bi konu başlıgı açarak sorarsan sevinirim, çok fazla off topic oluyor daha sonra aradığını bulamıyor insan :)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

hehe :P
DE Bow la Gray Ant üstündeki olayda..
1Soulshotlu atis+ 3 (max4)normal atis öldürmek icin yetio ben cou zaman zarar olaini düsünmüyorum eger amac farmsa konu degisir ama fast xp olaina girersek kayiblar onemsizdir bence[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Archerda Level almak çok daha kolay bu 1
2. si zaten archerlarin hayvani damage i var daha nolsun ? Damage yemeden arka arkaya bi ton yaratik öldürebiliosunuz. Ha kar ediosunuzdur zarar ediosunuzdur bilemem ama işi Xp ye dökersen çok avantajlısınız.[signature][hline]BeLaLıYıM !
Evil Thoughts Lay Behind The Dark Skin.
®Stalker®
Casperet ( The Drow Assasin ) ( 17 )
ICQ = 29533131
Sosyal ağlarda paylaş

Stalkers evt iyi damage var ama LvL atladikca yani buyudukce diyeyim Bowla bi o kadar zor gelior. en guzeli farm yapacaksin ama bow ile oynamakdan hoslanan arkadaslar vardir bir sey diyemem sadece bana gelmedi vur kac vur kac bayar beni :)
Bow ile para kazanamiorsun bu doru ee peki para kazanamadikdan sonra LvL atladikca elindeki bow yetmemeye baslior yeni bow nasil alacaksin?[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]

[b]Burningred LvL 31 Assassin-Bartz

[b]YARMAGUL LvL 24 Artisan-Bartz[b]
Sosyal ağlarda paylaş

bizene? :P hehe
kahrolsun archerlar :P
herlade nerfide tum archerlar lvl50 oldugununda yapicaklar[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Osiris_Quidam, 10 Mayıs 2004 06:32 tarihinde demiş ki:
:) evt en guzeli 50 olduklarinda archerlar yapsin

osi dün bizim clandan birisiyle şakalaşıyorduk
(49 assasin) 1153 hp'm var 40 da gelen ve 49 da lvl9 olan
Deathly blow 'u ustumde denedi
denemez olaydi 900 koydu yardi bitirdi beni benden aldi
ne moralim kaldi ne bi$ey (elinde cursed dagger var 2.5m)
neden palus knight oldumki ben malligima doymayim
de isen assasin olacaksin bu kadar basit
lvl 40 ta
deatly blow ve back stab ile
şansında varsa biraz ikisinide bi kerede ıskalamadan vurabilirsen (ki max 4 seferde bir vuruyor kesin)
lvl 45 bi adamı sana 100 dmg veremeden yatırabilirsin
oha!
rangerlar overpowered diyen arkadaşlara
saaadece ve saaadece gidin bi abyss walker görün diyorum
rangerla EZİK kalmış EZZZİİİİK[signature][hline]Cruma group lf a healer a tank and 6 dds
Sosyal ağlarda paylaş

achlerlar overpowered degil, tam aksine zayıflar.

level 20 mageim var ve level 25 archer. mage her anlamda çok daha güçlü. poison level2 yi bi koyuyorum direk yaratık can çekişiyor karşımda, sadece 20 mp harcayarak dünyanın yarısını temizlemem mümkün.

iyi bir dagger ile fighterler akıl alıyor, ne zman bir dungeona gitse fighterın biri camp etmiş oluyor bir yerleri.

archerlara güçlü diyenler önce bi gidip archer açın test edip bilgi sahibi olun, ondan sonra yorumlarınızı yazmanız lazım. archerlerin tek özellikleri onlarla oynaması çok zevkli. başkada bişi yok.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Gustin - Lvl 25 Elf - Scout

[Bu mesaj karakedi tarafından 10 Mayıs 2004 09:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi mage lerin bir spell i var, adamın dibinden yapiliyor ve benim kilic savurmam kadar hizli ancak her vurus 200+ vuruyor (lvl 26 karakter için geçerli bşey bu) kız gözümün önünde iki assasini öldürdü (kırmızı diye dadanmışlardı) lvl 30 assasinle duellosunu seyrettim hp sini yariya indirememiş assasin powershot la dahi. Orc fighter la birebir dovustuler, lvl 26 ikiside; 4 5 vuruş sonra orc hp 100 un altina indi orda durdular.

Bi spell bukadarmı yarar ortalığı. Sps la hiç düşünmek istemiyorum. Timer ı çok düşük bidefa arka arkaya cast ediyor.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Yine baktımda konu başlığıyla pek alakası yok söylediğimin ama mage ler overpowered tezine katıldığım içün belirttim.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Archer la lvl kasması kolay yanlız oda kesinki
kaça kaça az da ss harcayarak kendi lvlindaki yaratıkları kesebiliyosun
kedi o oda kapamış fighterlar emin olki
senden 5 lvl fazladir
onun dışında kesinlikle emin olduğum tek şey var gittim en ezik class ı buldum helal olsun bana :)
kendi lvlimdaki bi assasine 30 dmg verebiliyorum
tek TEK active skill var oda Sting
oda 2x dmg vuruyor (crit le ayni yani) ve %30 $ansla kanatiyor
onun di$inda ben 1100 hp li adami 30 30 vurarak nasi kesicem ?
bi bok ozellik yok
40 olunca GELEN TEK OZELLİK var oda dance of essegin kulagi
oda biraz critic dmg ini artiriyor bundan ibaret
iğğğğraaançsıınn diyorum kendi kendime sadece
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide freezing strike var onada STRIKE diyen insanın beynini loblarını yerim ben , freezing spell falan de bari
10 metre oteden 10 saniye delayle atılıyor , yani aggro bi mob sen onu atasıya gelip iki tane dmg vermi$ oluyor
%30 $ansla donduruyosun o da nasil donma 1 saniye falan hizi yariya du$uyor ondan ibaret dmgida critical la ayni
c1 le bi boklar eklemeleri lazim yoksa gayet ezik kalicaz odur yani , yada item transfer edip assasin kasarim heralde bilemiyorum

bu arada Çinlilerden kurtulmanın yolunuda buldum ben
"ne demişler bükemediğin bileği öpeceksin ,çinli klana gireceksin"
ehe öyle yaptım bende mis gibi rahatım yerinde :p[signature][hline]Cruma group lf a healer a tank and 6 dds
Sosyal ağlarda paylaş

baaluo ciddi olarak çin klanına mı girdin?

kınıyorum seni

*! kın kın kın*[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Gustin - Lvl 25 Elf - Scout

[Bu mesaj karakedi tarafından 10 Mayıs 2004 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyide
sen level kascaksan neden sürekli soul shot kullanırsın
o zmn sende sorun var
4x10 gp den 40 gp her atışın artı bone arrow 44 gp
bir yaratığa diyel,imki 5 kere sıktın 220 adena ya patlıyo
ben olsam kullanmam gerekmediğinde[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...