Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2K9

Shadow

Öne çıkan mesajlar

live rosters olayı okadarda lazım deil aslında aralık ayında daha yeni yapılan bi transferi ekim ayında başlayan oyunda görmek bence gereksiz ve oyunun orjinalliğinide bozuyo. ama online oynama olayı büyük eksiklik tabi
bu arada bobcats maceram devam ediyo idman olayınıda kaptım baya bi gelişiyo adamlarım:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya bi sorunum var, bendeki oyunda setup dosyası yok direk klasörden çalışıo ama buna ragmen hiçbi sorun yok save falanda edebiliyorum herşeyi ancak format atarken D: ye yolladım oyunu formattan sonra geri C: ye getirdiimde savelerim yoktu?? nerde saklıyo bu oyun saveleri? belgelerim veya program filesta yokta?!?:X
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende bi bug war intentional faul yapamıorm. bilgisayar bana karsıda yapamıo. yapmak istediğinde gelio sarılıo oyuncuya ama faul çalınmıo. bazen oyuncu topu bırakıo adam topu çalıo ole bazen elinde top olan yurumeye baslıo eeh der gibi. ama faul çalınmıo oyun dewam edio. war mı bole bi problem yaşayan?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko aynı problem var bende.Intentional foul on yapmıştım optionsta çünkü taktik faul yapamıyorsun tuşu ayarlı olmasına rağmen cpuda yapamıyor son çeyrek önde giren kazanıyor yani.Taktik faulsüz oynanmaz ki hele son çeyrek.Yine optionsta faul ayarları var oradan belki ayarlamak lazım ama hangisi anlamadım.O yüzden mecbur intentional foul off yaptım öyle oynuyorum zaten serbest atış atamıyorum cpu yapsa hep kaybederim.
Sosyal ağlarda paylaş

3 seçenek var,
1-ayarlardan kapalı veya tuş ayarında bi problem var
2-buglı bir versiyon indirdiniz, settingsi doğru görmüyor oyun
3-gamepad ile oynuyonuz ama faulü klavyedeki tuşla yapmaya calışıyonuz, kontrol gamepadte olduundan olmuyo faul
valla hepside saçma seçenekler ve kontrol etmişinizdir büyük olasılıkla ama aklıma başka bişi gelmiyo 1-2 forumdanda baktım bu sorununuz için araştırdım yani:D
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
yok olmuo deil. tuş işlio her turlu. gidio intentional için sarılıo bile rakibe. ama hakem faul wermio. topu tutan adam ya topu bırakıo sanki faul werilmiş gibi yada yuruo falan bole. yani sadece faul werilmio sadece. oraya kadar herşey normal.

mokoko şööle bi çözüm buldum nette bak dene belki işe yarar(tu)
Butür bir problem bende oyunu ilk yüklediğim zamanlarda yaşamıştım ve yerli yabancı birçok forumda bunun sebebini araştırdım.UZun çabalarım sonucunda olayı çözdüm .
Nba blacktopa girip orada herhangi bir bölümde oynayıp, çıkarken oyun autosave yapıyor.Ondan sonra normal standart bir maça girdiğimizde intentional faul yaptıgımızda hakem çalmıyor.Olay tamamen blacktopla ilgili.Çözümü ise, blacktoptan çıktıktan sonra mevcut profili silip yerine yeni bir profil yaratıp standart bir maça girmek, başka bir çözümü yok maalesef ki
Sosyal ağlarda paylaş

smaç ve turnike yapmak için potaya doğru sprint atarken "RS" tuşlarından birine basman gerek. tuş ayarları yani control setupa gir ve "action button key" menüsünde RSleri bul. örneğin bende RS tuşları şu şekilde ayarlı; RSup: sol shift, RSdown: sol Ctrl, RSright: X, RSleft: Z. bu veya benzeri bir tuş kombinasyonuyla hız tuşuna(bende W) basıp hemen ardından bu 4 "RS" tuşundan birine basarsan turnike veya smaç basarsın adamının özelliğine göre tabii...(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bi tek bende var galiba bu, kimse bahsetmediine göre, sayı olduktan sora oyun kenardan başlamıo olduu gibi devam edio bende , o yüzden pota altında topu yakalayınca en az 3 4 tane arka arkaya atabiliom aynı şeyi bilgisayar da yapıo tabi bazen.. sayıyı yiorm seyirci bi sessizleşio böle sora yerden topu alınca sanki rebound almışım gibi millet böle bi coşkuya gelio tekrar.. ne iştir anlamadm..:S
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
PC versiyonunu aldım, bir kaç saat oynadım. En az bir saat sadece tutorial'da kontrolleri öğrenmekle geçti. Ama tutorial'ı yarılayamadım daha.

İlk defa EA'in NBA'i dışında basket oyunu oynuyorum. Oyun dehşet detaylı. Bir deneme maçı yapayım dedim elime ayağıma dolaştı. Pas verceğime şut çekiyorum, depar atcağıma crossover yapıyorum falan.

Kontrolleri adam gibi öğrenmesi haftalar alacak ama zevkli gibi. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...