Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şimdi bu oyunu oynamak istesem..

münazara

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar wow oynamak istiyorum fakat açıkcası sosyal hayatıma etki edecek diye korkuyorum daha önce uo bağımlısı olduğumdan pek çok şey kaybettim =)
Şimdi eskisi kadar cahil ve toy değilim gerçi ama üni ve yıl sonunda girmem gereken önemli bi sınav var.Bunlar bahane gerçi sorumluluk sahibi olan insan için önemli olmaz.

herneyse şimdi bu oyunu oynamak istesem

Vermem gereken para nedir?
Neleri almam gerekli. wow+3 pack var sanırım hepsini almam gerekiyor mu ?

Ayrıca sistemim
p4 2.6
ati radeon9000pro
1gb ram

randıman alabilir miyim oyundan ?

teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

4 sene oynadım. Wotlk da aldım 80 oldum, ama sosyal hayatı bırak normal hayat diye bir şey kalmıyor. Ha ben öyle lvl alırım, çiçek bocek takılırım, hikayeye bakarım, 2 de pvp yaparım yeter diyosan başka ama hiç oynamadıysan ve uo da da çok şey kaybettiğine inanıyosan bence başlama. Gerçek bir dost tavsiyesi olarak al, yazık etme kendine :). Ben bıraktım 1 ay oluyo ama hala canım oynamak istiyo nalet olsunki :D
Sosyal ağlarda paylaş

münazara said:
Arkadaşlar wow oynamak istiyorum fakat açıkcası sosyal hayatıma etki edecek diye korkuyorum daha önce uo bağımlısı olduğumdan pek çok şey kaybettim =)
Şimdi eskisi kadar cahil ve toy değilim gerçi ama üni ve yıl sonunda girmem gereken önemli bi sınav var.Bunlar bahane gerçi sorumluluk sahibi olan insan için önemli olmaz.

herneyse şimdi bu oyunu oynamak istesem

Vermem gereken para nedir?
Neleri almam gerekli. wow+3 pack var sanırım hepsini almam gerekiyor mu ?

Ayrıca sistemim
p4 2.6
ati radeon9000pro
1gb ram

randıman alabilir miyim oyundan ?

teşekkürler.

bende 8 yıllık uo oyuncusuydum ...ossyı kazanamadıgım ıcın bu yıl bıraktım cok zorda olsa ve uonun bıtmesı nedenıyle ayzın sen gıbı wowa baslamayı dusunuorum ama ıste hayatın bos gecmesı konusu cok can sıkıcı ya :S onun yerıne bı ıse gırıp calıssam bıle zengın olur cıkarım yaw:D
Sosyal ağlarda paylaş

Eroinden hiç bir farkı yok. Us first betadan beri oynuyodum en fazla verdiğim ara 5 ay oldu ve wotlk da dayanamadım geri döndüm. Şimdi ise günde 5-6 saat oynuyodum eski hardcore oynadığım bi arkadaşımla beraber oynamaya başladım ünide okula bile gitmedim ilk gün sen düşün. Şiddetle oynamamanı tavsiye ediyorum hele 0 -80 kasarsan 99% oranda bağımlı olacağına her iddiasına girerim. Gördüğün değişik şeyler oyun sistemi etkileyici effectler öğrendikçe öğrenesin gelicek. Ve sonuçmu bi çok şeyini fazlasıyla kaybediceksin ünideyim olgunlaştım falan yalan ben bu yüzden 55 yaşında amcanın oynayıp emekli maaşını sadece wow için çektiğini biliyorum. Hatta blizzard yani wowun yapımcı firması bile çocuklar için aile kontrolü koydu oyuna. Ve oyunun gerçekten zararlarının engellenmesi için herkez uğraşıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz kendini frenlersen birsey olmaz, asıl sorun sunu yapım cok oynamıcam bunu yapım cok oynamıcam diye kendi koydugun sınırların dısına cıkmamak. Yok 80 olayım az oynıcam diyip sosyal hayatı bırakırsan, 80 olunca da gear kaygısından kasarsın surekli, sonra baska birsey cıkar boyle gider. Yavas yavas tadını cıkara cıkara oynıyacaksın, ha gun olur bos vaktin cok olur yayılırsın bilgisayarın basına o gun tembellik yaparsın ama iste bunun "nadir" olması onemli. Mesela vizelerden sonra actım accountumu, mage'imi 76 DK'mı 77 yaptım, simdi finallere 1 ay kaldı frozen bıraktım accountu. Finaller bitsin 80'licem bunları sonra bakarım duruma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...