Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death knight with thunderfury.

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

walla bız drood mage gıdıyoruz 2 kısı. heallayan addlerden shaman.
bossun canı 130klarda addlerınkıde yakın. shaman belli edıo zatne kendını shieldı var uzerınde - ama yinede sagdaki. aslına bakarsan drood tek basınada solalar ama bız drood-mage dolasıoruz boyle bossları iste onyxia, thekal, mandokir fln.

2 kısı gıdınce tek sorun tankta stun atıp bana donuorlar habırı, mage olarak dpsten cok kıte yapmam gerektı walla.

yani aynı anda ınmesı derken 5-10 sanıye aralıklarla ınmeleri lazım.

rahat yapılıyor sımdı dk kasıorum bende sololamak ıcın boyle seyleri.
Sosyal ağlarda paylaş

dur bak içime kurt düştü bi daha okuyiö bone shiled ve ice fort ile ilgili nerf ler vardı hs ye buff geldi diyebilirim ama

Bone Shield -- mitigation reduced from 40% to 20%

Icebound Fortitude – now reduces damage by 20% instead of 50%. The amount of damage reduced increases with bonus Defense (to about 35% for 540 Defense, but it can go higher). The stun immunity is intended to be its primary role in PvP

canımı sıktı birazcık
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
dur bak içime kurt düştü bi daha okuyiö bone shiled ve ice fort ile ilgili nerf ler vardı hs ye buff geldi diyebilirim ama

Icebound Fortitude – now reduces damage by 20% instead of 50%. The amount of damage reduced increases with bonus Defense (to about 35% for 540 Defense, but it can go higher). The stun immunity is intended to be its primary role in PvP

canımı sıktı birazcık

Şuana kadar sololadığım bosslarda o kadar kullanmam gerekmedi IBF ve boneı. Garr'da başlangıçta kullanıyorum da zaten onu daha kesemedim. Death strike'a nerf gelmediği sürece (glyph'e nerf gelio da glyphsiz rahat kesiliyor zaten) bir sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sage said:
ozii_x said:

canımı sıktı birazcık

Şuana kadar sololadığım bosslarda o kadar kullanmam gerekmedi IBF ve boneı. Garr'da başlangıçta kullanıyorum da zaten onu daha kesemedim. Death strike'a nerf gelmediği sürece (glyph'e nerf gelio da glyphsiz rahat kesiliyor zaten) bir sorun olmaz.

Ben MC ye blood girmeyi düşünüyorum tamam unholy kadar aoe dmg yüksek olmasada single de ölümsüzsün her türlü sololarsın gibi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

DK dışında hiç bir class solo karazhan yapamaz boşuna sallamayın lütfen arkadaşlar. 45k hp olayı druid'de olabilir. heroic sethekk halls'da eyw. ama sallarken biraz ölçülü sallayın ki inanabilelim. Warrior solo karazhan yapacak he ? LOL! Bizim kanka druid'de her hafta solo SSC - TK - BT - MH - SWP kafasına göre takılıyo. KJ'ye 3 atıyo töbe ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...