Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Knight Dps Cycle ( Farklı )

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadalar Bu Talent Build İle Blood Talent

Dps Şu şekilde Gidiyorum Eğer Aoe Dmg Yapıcaksam 5-6 Mob çekip Önce İce Touch + Plague Strike + Pestilence + Death And Decay Sonra Blood runelerim aktif olunca heart strike spawm.( tabi hp mi %75 in altına düşürmemek için Death Strike ve Blood Tap kullaniyorum arada )

Ama Single Target gidiyorsam ice touch + Plague Strike + Heart Strike ve Death Coil Spawmlıyorum.

Dungeonda Single Target Değilde Genelde Hep Aoe Üzerine abanıyor ve dps meterda Diğer DK lara bile fark açabiliyorsun.

Bu Şekilde Dps yapmak Doğrumudur ? veya daha iyi hale getirebilirmiyiz..
Sosyal ağlarda paylaş

İyidir güzeldir yapılır da.
Neden kasıyorsun ki bu şekilde? derim.

Ol unholy. Al sana aoe'nin babası.
4 aktif 1 pasif 5 tane aoe skilin olur. Single target'ta da geri kalmassın.

Şahsi görüşüm Frost ve Ubholy varken blood kullanılmaz bir ağaç
zevkli/ zevksiz kısmına girmiyorum kişinin tercihi :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu tam anlamıyla blood ama, gerçek manada aoe ye abanarak dmg yapmak istiyorsan, unholy ya da frost ya da benim şu an denediğim gibi frost/unholy hybird bir talent denemen daha mantıklı. blood talentın single targetta evet ama aoe olarak bu dediğim talentlardan iyi olma şansı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Downtime istemiyorum 15 mob çeksemde ölmemek elinde Blood ile ama unholy ile rest olma ihtimalin daha fazla ben unholy ile yemek yiyip bandaj kullanıyorum. Ama blood ile çantamda food bile taşımıyorum amaç level kasmak tabi 80 olup heroicde dps için unholy aoe daha mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

"Dungeonda Single Target Değilde Genelde Hep Aoe Üzerine abanıyor ve dps meterda Diğer DK lara bile fark açabiliyorsun."
demişsin.

sen kendin öneri istemişsin ve bir de yukardakini yazmışsın ki bu oynamasını bilen bir unholy/frosta karşı yapabileceğin bişey değil öyle fark açmak falan.

levellamak için en iyi talent blood ona bişey diyen yok zaten, non stop koşup eliteleri zırtlatıyorsun.

ha ben unholy/frost oynuyorum daha bir kere bandage atmadım, bir günde 10-15 tane yemek yiyorumdur 6-7 saatlik oynamayla, çok da zor değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...