Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mutlu kaç kişi var?

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

iyi sayılırım ama ara tatil gelse de istediğim konulara çalışsabilsem kitap okusam daha mutlu olcam. bana almanyanın çeşitli matematik enstitülerindeki derssiz doktora sistemi en iyi sınav falan yoruyo beni ben kitapları okuyup sorularını çözerim. o zaman daha bi mutlu olcam bence, gitmeden tüm matematik ve fizikleri de tamamlarsam zorlanmam evet
Sosyal ağlarda paylaş

temsili resmini çizdiremeyen, tanık olmamış demektir.

bi de ardeth sana gıcık oluyorum biliyorsun zaten; ama gene de hatırlatmadan geçemeyeceğim. ismini unuttum almanya'nın götingen mi ne öyle bir üniversitesinde 12 sene makina mühendisliği okuan bi tanıdığım var. adamın başarısızlığından değik, almanların teknik konulardaki bilgi birikiminden dolayı ha yanlış anlama
Sosyal ağlarda paylaş

mutsuzluk için fazla bişi gerekmiyor. mutluluk ise farklı bişi..

abi mesela hedefine ulaştığında mutlu olursun. bi isteğin ve isteğin için umudun varsa mutlu olursun. aklındaki fikiri gerçekleştirebilecek gücün varsa mutlu olursun. sıkıntını fütursuzca paylaşabileceğin birileri yanındaysa mutlu olursun. mutluluğunda tek değilsen mutlu olursun. mutlu olmadığında seni güldürecek yakınların varsa mutlu olursun.

e bunlar yoksa nasıl mutlu olacaksın ki...

ben bu sene (türkçesi yok galiba) feci alienated durumdayım. ne yaptığımı bilmiyorum, ne yapabileceğimi bilmiyorum. hedeflerim tamamen benden kopuk, nereye gideceğimi bilmiyorum. geri dönemiyorum, ileriyi göremiyorum.. sağ yap, sağ yap Hoop!! tamam diyecek dostlarım benden uzakta. yönlendirmem, kılavuzum da yok.

birebirde mutsuz olmamı gerektirecek hiçbir şey yok hatta lazarus gibi bir şekilde ölümden döndüğüm bile söylenebilir. ama verilmiş bu ikinci şansı değerlendirecek mental kapasite mevcut değil. muhtaç olduğum kuvveti dışarıdan eklediğim damarlarımda gezen kafeinde arasam bile işi yapacak gönül olmadıktan sonra uykusuzluk bahane.

işte mutsuzluk labirent gibi bişi. yolunu kaybettiğin an içinde hapsediyor seni, şerefsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...