Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel Futbol Maçı v14

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

walla bana başta takımlar çok dengesiz gibi geldi ama çok ii oynadık maçın başında nsl olduysa. sonradan hill li takım bastırdı öne geçti ama bence gene de ii kadroydu çünkü başta harbiden çök zewkliydi. defansta oynamama rağmen 3 gol attım en başarılı oyunumu da oynamış oldum bölece :][signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

tek tek adam değerlendirmesi yapiim bari

kender: ulan sen benim takımımda gerçek kimliğini ne zaman yansıtıcan
hill: hill işte
tora: 1-2 golde saçını falan düzeltiyodu koptum ahah, ama oldukça iyiydi gerisinde
angelus: iyi paslaştık hill ben bi de bu uzun saçlı mahlukat. ama düşüş var ya eski maçlara göre bence
arcane: bazen alakasız yerlerden şut attı ve doğal olarak koşamadı ama eski maçlara göre bence daha iyiydi

holy: maşallah yeni kenderimiz
bathory: bu mu lan sizin dediğiniz bathory ben de bişe sanıyodum =P ama iyiydi kerata yine tabi ki
mrobmb: canavar çıktı bu adam ya bu maç, defansta iyiydi üstüne bi de çıkıp gol falan attı
dynamick: bir önceki maça göre daha az şahsi idi ama bu iyi olduğu anlamına gelmiyor
phalanx: bazen ilerde yalnız kaldı onun dışında bildiğimiz phalanx, ama galiba az gol attı bu maç. hatta attı mı? dicem hayvanlık olacak
apex: ben bu adamın ayağına top değdiğini çok az gördüm ya. normalde daha çok top kullanırdı.[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 08 Mayıs 2004 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarı bi gazla hafif fark yedik (farkın açılmasındaki çabalarım da görülmeye değerdi tabi :P)
2. yarı özellikle hill ve tora ağırlığını koyunca farkı kapadık yendik şişirdik vesaire.. benim çabalarım bile fayda edemedi bu sefer hehe..[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

babacum: yine sahanın görülmeyen kahramanıydı çok çalıştı çabbukl yoruldu

bedeni orada deil di ama ruhu oradaydı[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Abicim maç kritigi deilde ben maça gelmeden yaşadıgım o yol maceralarını kritigini özetini vs yapıcam artıkın

------------------------------------------

5.15de buluscaz bathory-angelus-ben
geç kalicam diye kosa kosa
gittim metroya
metro full
30sn farkla yetistim
kaciriyodum
ondan indim
tramwaya
bindim
varya bukadar yogun olmazdi hiç
acaip cok insan vardi
hatta bazi duraklarda kimse binemediler
acaip dolu
derken
son ineceem duraga 1 durak kala
kaptan dedi trafik sıkışık isterseniz inip yürüyün kapiyi son duraga gelmeden acamam dedi
iiki inmisim
bindiim tramwaydan once giden tramway bile
daha yolda idi
kosa kosa onuda gectim
sonra vapura binicem
kalkmasina 1 dk kala yakaladim
kacirsam macida kaciricam
bi 35-40 dk da vapur
sefasi oldu
sonra boğaya dogru yürü yürü
vardim mekana
bulustuk
buseferde gene yokus yukari cikiyoruz
ama acaip insan dolu heryer
tramway yolu kenarindna
yürüyoruz
tramwaY baktık durmuş yolda etrafta bi kalabalık
makinist i indirmisler
dövüyolar
3 kisi
100 kiside izliyo
tekme yumruk
havada ucusuyo
yere düsenler fln
kavga eden heriflerden birisiin kiz arkida
erkek arkini ayirmak için araya fln girdi
oda yedi omuz
yumruk vs
tam hadi beyler durmayak gidelim dedik
bi adam gordum
koptum
adam body yapmis 3-4 yil
herifin kollar benim belim kadar
190 boy
hayvani bisi
kavgayi izliyo herif arki ile
ama admain surat süper
feci kormus
sinmis böle
eizk gibi
hay senin yapacaan body ye dedim lol
adama höh desem korkup kacicak
derken zaten vardık sahaya baya erkenden :P
böle baya bi macera[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için en yorucu maçtı(midemde 1 saat önce yerini almış 6 dilim pizzayla koştum), genel değerlendirme yapacak olursak bu nem ve sıcaklığa rağmen herkes elinden gelen iyi mücadeleyi sahaya yansıttı. Her maç git gide daha organize, daha güzel goller izliyoruz. Maçların devamını dilerim.

Maçın golü:

Övünmek gibi olmasın ama bizim takımın hill-angelus-arcane paslaşması ve hilin ayaklarıyla ağlara buluşan golü maçı izleyemeyen arkadaşlar için anlatacağım pozisyonu.

Hill ortasahada kaptığı topla cezasahına doğru ani bir deparla ilerledi, solundan 18in içine süzülen angelusun önüne yerden yuvarladığı top angelusun tek pası ile arcane i sağ kanatta buluşturdu. Arcane in ortasını iyi takip eden Hill topu önce göğsüyle kontrol etti sonra klas bir vuruşla topu holy in bakışları arasında ağlarla buluşturdu. Golden sonra formanısı çıkarıp tribünlerdeki brazilyalı dansçılara koşan hill, golde...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten o gol aklıma geldi de şu anda ondan yazdım =)

çok hoşuma gitti golün hazırlanışı ve yapılışı çünkü
(hani benim sol çaprazdan ceza sahasına doğru koştuğum, hill'in pas verdiği ve benim gelişine kalenin soluna vurduğumu diyon di mi)
[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 09 Mayıs 2004 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yalnız belirtmek istedim,benim düşüşümün nedeni boynumun tutulmuş olmasıydı
bu maçta kafa vurmadım,göğsüme bile top almadım,ama yine de çok kötü değildim zannedersem
4 farkla yendik
durum 5-5 iken tabeladan bi golümüz silindi,attığım bi gol arcane topu dışardan çevirdiği için geçersiz oldu
buna karşın 5 ya da 6 gol attım:)
ama kaçırdığım goller büyük rezillik örneğiydi:)
boynum iyileşince görün siz bi de beni:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

ben de şöyle tek tek bi yorum yapmak istedim:)

kender:kenderin bugün böyle basit goller yiceğini söleseler inanmazdım:)sonradan toparlanır gibi oldu...
tora:tam yerinde toplar kesti,bana güzel paslar verdi,oyunuyla göz doldurdu...
hill:abi bu adama bişi diyemiyorum,maç başında havadan top atma kafa vuramam dedim,ilk topu havadan attı,sonra unuttum pardon dedi,sonraki tüm toplar yerdendi:)
arcane:bugün arcane çok güzel oynadı,müthiş hareketler yaptı karşı takımla beraber bizim takım bile izlemekle yetindi:)hele dynamick ile karşı karşıyayken bi topuk pası attı,olayı bitirdi...
sabo:bugün bitirici vuruşları daha iyiydi,kaleci farkımıydı bilemem:)gene güzel paslaştık saboyla,maçın başında pek anlaşamadık sonradan açıldık...
angelus:yukarda yazdığım gibi,tutulmuş olan boynuma rağmen pek fena değildim sanırım...

holyman:uzaktan şutlarda fena değildi,oyuna topu iyi soktu,ama kenderle arasındaki farkı şimdi anladım,kendere yapamadığım tüm hareketleri holy'e yaptım,resmen ceza sahasını temizledi:)
mr.bomb:bugün daha iyiydi,defanstan çıkıp goller attı,yer,nde toplar kesti,iyi palar attı
bathory:maçın başında hızını konuşturdu,benden nerdeyse tüm topları söktü aldı,bi süre sonra ben toparladım,sonra da bathory'den uzak oynamaya başladım:)
apex:bu adama maçtan önce 1/2 veren dyna'yı kınıyorum:)adam gayet güzel şutlar çekti,farkı tam açacağımız anlarda goller atıp beraberliğe getirdi oyunu,sonradan tükendi ama:)
gris:bugün sinirliydi,haklı mıydı? bence haklıydı,bütün ikili mücadelelerde adama sert davrandı bizim defansımız
dynamick:bi önceki maça göre daha çok pas verdi,koşuları iyiydi,şutları da daha iyiydi,maçtan önce simit yemediği ve powerade içmediği hemen anlaşılıyordu:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

11 kişinin 9 yorumunda gülücük olduğuna göre. 2 kişi hakkında ciddi yorumda bulunmuşun =)

bu arada hakkaten ben holy'e daha rahat gol atıyorum kender'e attığımdan. her ne kadar kender bugün kötü goller yediyse de kender benim takımdan olsun böylece ben holy'e gol atabiliyim heh[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 09 Mayıs 2004 00:04 tarihinde demiş ki:
zaten o gol aklıma geldi de şu anda ondan yazdım =)

çok hoşuma gitti golün hazırlanışı ve yapılışı çünkü
(hani benim sol çaprazdan ceza sahasına doğru koştuğum, hill'in pas verdiği ve benim gelişine kalenin soluna vurduğumu diyon di mi)

ewt o golü diorum harbi süper goldü

bu arada angelus biz o arcane in çizgiyi geçtikten sonra ortaladığı golü saymadık mı? ben saydık die biliorum[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

kender: panter yavrusu, aştı kendini , kalede devleşti
tora : defans da adam geçirmedi, ileri çıkınca da süper oynadı ama baktı ben defansta kötüyüm durdu geride bi sürü atak ı engelleyip topu hızlı kazandırıp hücum başlattı
hill: bizle oynaması onur verici hehe
angelus: abi sen bathory 2 oldun koşuosun bütün maç, topu aldıktan sonra çok serin kanlıydın vallahi, o sayede ilerde iyi adam eksilttin, gol de buldun bol bol
sabo: sabo ilerde takımın paslaşmasını kolaylaştırdı, topu ileri taşıdı ve defansta bi kaç kritik top kesti, her takıma bi sabo lazım diyoruz

holyman: holy de kender gibi formda, köşeye atılmadığı sürece kolay kolay yemiyorlar bu ikisi
mr.bomb:defansın vazgeçilmezi, sigortası ilerde de kendini gösterdi, tam bi görev adamıydı ataklara yardımcı oldu
bathory: yazmıorum bunu beni geçen maçtan sonra winning de 2 kere penaltılarda yendiği için patlasın hehe.ha su almış bol bol o işe yaradı saolsun hahaha.
apex: apex süper şut çekiyor, vuruyor giriyor valla
gris: grisbab 1v1 de uo daki gibi, çok etkili , gol yollarının vazgeçilmezi
dynamick: top nerede dyna orada, yorulmak bilmeyen görev adamlarındandı bu maçta

[Bu mesaj arcane tarafından 09 Mayıs 2004 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus, 09 Mayıs 2004 00:27 tarihinde demiş ki:
gris:bugün sinirliydi,haklı mıydı? bence haklıydı,bütün ikili mücadelelerde adama sert davrandı bizim defansımız

PARDON :( ben farketmedin cok pardon griscim :D[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..