Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horror Adventure

Ascahisien

Öne çıkan mesajlar

Selamlar , bu aralar pek takip edemiyorum. Kaydadeğer yeni çıkan (2002-2003 sonrası da olabilir) horror adventure oyunlar var mı bildiginiz? Video motion olabilir. Action / adventure istemiyorum :)

İllaki hatırlayanlarınız çıkar gayet basarılı oldschool oyunlardan Phantasmagoria 1-2 , Harvester , Gabriel Knight - The Beast Within formatında , yeni cıkmıs horror adventure oyunlar ariyorum.

Umarım halen uretiyolardir bu tip oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

myst nası bilinmez ya, en mükemmel adventure serisidir bence. 5 oyun var seride (5.yi beğenmedim gerçi)
http://en.wikipedia.org/wiki/Myst
myst bilmeyen nesiller istemiyoruz! :p

bikaç da tavsiye vereyim, eskilerden "black dahliha murder", shivers 1-2 oynayabilirsin
yeni demişsin fakat bu tarz adam gibi oyun artık neredeyse yok

bir de aklıma geldi, türk yapımı cthulhu temalı bir adventure vardı yeni sayılır, hatırlayamadım ismini bir türlü
Sosyal ağlarda paylaş

Ascahisien said:
Selamlar , bu aralar pek takip edemiyorum. Kaydadeğer yeni çıkan (2002-2003 sonrası da olabilir) horror adventure oyunlar var mı bildiginiz? Video motion olabilir. Action / adventure istemiyorum :)

İllaki hatırlayanlarınız çıkar gayet basarılı oldschool oyunlardan Phantasmagoria 1-2 , Harvester , Gabriel Knight - The Beast Within formatında , yeni cıkmıs horror adventure oyunlar ariyorum.

Umarım halen uretiyolardir bu tip oyunlar

Scratches vardı oynadın mı bilmiyorum,benim hoşuma gitmişti epey tavsiye ederim yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...