Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

flying mount

loop

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
abi düşme hızını yavaşlatıp ne yapıcaksınız, havada kesip havada mı lootlıcaksınız hayvanı. alın aggroyu indirin yere, yere inmeden evade oluyosa takip edip yere yaklastıgında aggroyu almanız gerekiyor.

iyide en çabuk kim taglicek derdi var.

mageler fln dolanıo priestler fln

tepede bi tane çakıp yavaşca inmek lazım almak için

en ucuzu daaa: http://www.wowhead.com/?item=43472

burning legionda daha düşmemiş lol
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
yav efe ögretme herkese ben dün bi tur attım kus mus denk gelmedi yukardan mı ucmak lazım asagıdan mı onuda bilmedigim icin o dragon sana hayırlı olsun sanırım su anda onu kasan bi deli sen varsın bl de :P

yok dün ayrı ayrı 3 horde warrior 2 horde pri 1 horde lock 2 mage ve 1 er de alliance pri mage lock gördüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu zaten var ama sorun bizim serveri ruslar terkedince pop bayağı düştü galiba. AH de her istediğinizi bulamıyorsunuz ve mecbur gidip farmlamanız lazım. Buda büyük zaman kaybı ve sıkıcı oluyor :)
JC hiç kasmadım, ench gibi gideri fazla olan bir meslek diye biliyorum, kasmaya değermi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Druid imde herbal ( nedense takıntı oldu bütün charlarımda var , doğayı seven biriyim galiba ) + ench var.. Enchi iptal edemem artık , ama aktif olarak oynadığım chardada herbal olduğu için mining e çevirebilirim belki.. Madenler işlenmemiş haliyle bile bayağı para yapıyor galiba, birde , Eng olan charıma malzeme toplamış olurum değilmi!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...