Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

flying mount

loop

Öne çıkan mesajlar

AAA ne guzel bişimiş bu be hemde bedava hemen alayim bi tane. Bu alanda 3 tane dragondan hepsi ayni anda spawnlı mı oluyorlar yoksa birini kestikce digerleri spawn mı oluyor nasıl mantıgı? Spawn zamanlarını saymıyorum :)
Düşme hızını yavaşlatan şeyleri bi yazsanıza merak ettim hehe. Ama ne enginnering var nede baska bişi yani normal insanın kullanabilecegi seyler olsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
AAA ne guzel bişimiş bu be hemde bedava hemen alayim bi tane. Bu alanda 3 tane dragondan hepsi ayni anda spawnlı mı oluyorlar yoksa birini kestikce digerleri spawn mı oluyor nasıl mantıgı? Spawn zamanlarını saymıyorum :)
Düşme hızını yavaşlatan şeyleri bi yazsanıza merak ettim hehe. Ama ne enginnering var nede baska bişi yani normal insanın kullanabilecegi seyler olsunlar.

6 saat spawn time. random olarak herhangi biri spawn oluo. en az spwn olanlarından biri de time lost proto drake.

ve sanırım orda su falan yok. büyük ihtimal uçan binekle aggrosunu çekebilices fln.

have fun :D

burning legionda karşıma çıkmayın kardeşim gidin başka serverda avlayın şu tipi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kuşla ilgili hiçbir şey net değil. Ne 8 saat respawn süresi var, ne de çarşamba bakımın ardından ortaya çıkıyor. 80 olduğum 3 haftadır devamlı dolanıyorum bölgede, sadece bir kere ortaya çıktığına şahit oldum, orada da cesedi vardı :(

İşin özü 1 hafta bekleyecek sabrınız yoksa gidin diğer kuşları alın, glory of the hero filan, bundan daha kolay yapılır.

Edik: Binek düşüren ejder elite değil, diğer ikisi elite.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...