Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

flying mount

loop

Öne çıkan mesajlar

Dostlar henüz hızlı uçan binek almış değilim.. Bir yandan northend de level kasarken (72 yim ) bir yandan mount için rep kasayım diyorum... Oyuna başladığımdan beri aklımda hep nether ray vardı.. Malumunuz Sha'tari Skyguard kasmam lazım..
Şimdi sorum bu mount için rep kasmaya değermi, yoksa northen de daha kolay bir şekilde ulaşılacak flying mount lar varmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 heroicten dragon/drake düşüyor/düşebiliyor son bosslarda, ayrıca dragonblighttaki wrym repu. ile de red drake alınabiliyor gayet kolayca.

storm peaks deki rare elitelerden birinden gene 100% drop şansı var time lost proto-drake.

ayrıca sho. basindeki oracle exalt rep ile alınan yumurtadan gene green proto-dragon çıkma şansı var.

=)
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden anlamıyorum arkadaşlar sizi, Achievementlar geldiğinden beri 14.5k kasmışım, sırf dungeonlardan raidlerden quest ve dailylerden. Tailor alchemistim, AH de bişey satmam aksine gidip 430 a kadar alchemyi ah den aldığım matlarla kastım, bu sıradada 635g talent respec'e vermişim, dungeon'a gel queste geri dön derken. Cidden anlamıyorum, nereye harcıyorsunuz o paraları, neler yapıyosunuz, korkutuyosunuz beni :)
Sosyal ağlarda paylaş

E bende oynamıyorumki, lvl kastık northrend questleri bitti, 25 daily rep için yapıyorum mecburiyetten haftada 4 gün raidim var(ki repair consumable paralarınıda düşünün.) Northrend dungeonların daha yarısına girmemişim. Bilmiyorum bişeyler yanlış gibi, demekki ben bişeyleri doğru yapıyorumki ortaya böyle bi sonuç çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
E bende oynamıyorumki, lvl kastık northrend questleri bitti, 25 daily rep için yapıyorum mecburiyetten haftada 4 gün raidim var(ki repair consumable paralarınıda düşünün.) Northrend dungeonların daha yarısına girmemişim. Bilmiyorum bişeyler yanlış gibi, demekki ben bişeyleri doğru yapıyorumki ortaya böyle bi sonuç çıkıyor.

Tek gelir kaynağım 4 daily, heroic dungeon lootları ve goldshire copper ore run :P Günde 300 gold falan geliyor heralde.

Mining JC kasıyorum şu anda 160 civarı ikisi de ama sıkıldım maden aramaktan. Keşke lvllerken kassaymışım biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:
time lost için: min. 8 saat spawn time var.

büyük ithimal aynı areadaki ismini unuttuğum dier rare dragonla aynı anda spawn olmuyorlar ki buda spawn time ı 2 katına çıkarıor

bazı yerlerde çok yüksekten uçuyor yere yakın uçarsanız göremezsiniz :)

uğraşılmaz :p

spwn 6 hr (evet 2 rare daha var orda aynı spawn timer a dahil)

20 feet ile 70 feet arasında uçuo :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...