Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Huntard Nerf

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

MAGE NERF!!!!!!!!!!

derim başka bişe demem bi class zıplaya zıplaya hatta dans edip sizi kesiyosa ve siz o sırada 6 kere frost yemiş ve hatta 2 kere deep freeze yiyosanız hp niz 20k da olsa dps iniz uçmuşsa bile ne yazar

bi druid olarak artık nerdeyse(!) hiç bişe yapamıyoruz frost mage lere

saçma güçlü olsalar bile diğer class ları kesebilyorum ama frost mage; bide adam pvp oynuyosa imkansız
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
Rock said:

Siz de aynen fıkradaki gibisiniz. PvE fazla dps vermenin işinizi hızlı bitirmek dışında hiç bir getirisi yok. Siz de dps'i veren siz olmadığınız için adamları nerfleyin diyorsunuz. Bu söylediğiniz şey de ya kıskançlık yada afedersiniz salaklık.

burdan raid yapmadığını ya da dmg metersız oynayan bir tank/healer olduğun sonucunu çıkardım ben. bir dps'in tek görevi var, o da dps. eğer adam herşeyi mükemmel yapıyorsa ve hala hunter bundan 20% fazla dps yapıyorsa ya beni bufflayın ya hunterı nerfleyin der ve gayet de haklıdır bu isteğinde.
e tek classı nerflemek diğer bütün classları bufflamaktan daha kolay olduğuna göre en mantıklı çözüm nerf.

Git işine Phlox. Bana hunterlar yüzünden roguelar raidlere alınmıyor bahanesini uydurma. Rogue tbc'den beri o halde. Rogue'u pve yönünden bufflamadığın sürece dilediğin kadar hunterı nerfle yine de bir işe yaramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Phlox said:
Rock said:

Siz de aynen fıkradaki gibisiniz. PvE fazla dps vermenin işinizi hızlı bitirmek dışında hiç bir getirisi yok. Siz de dps'i veren siz olmadığınız için adamları nerfleyin diyorsunuz. Bu söylediğiniz şey de ya kıskançlık yada afedersiniz salaklık.

burdan raid yapmadığını ya da dmg metersız oynayan bir tank/healer olduğun sonucunu çıkardım ben. bir dps'in tek görevi var, o da dps. eğer adam herşeyi mükemmel yapıyorsa ve hala hunter bundan 20% fazla dps yapıyorsa ya beni bufflayın ya hunterı nerfleyin der ve gayet de haklıdır bu isteğinde.
e tek classı nerflemek diğer bütün classları bufflamaktan daha kolay olduğuna göre en mantıklı çözüm nerf.

Git işine Phlox. Bana hunterlar yüzünden roguelar raidlere alınmıyor bahanesini uydurma. Rogue tbc'den beri o halde. Rogue'u pve yönünden bufflamadığın sürece dilediğin kadar hunterı nerfle yine de bir işe yaramaz.

Rogue'a utility verildi yalnız (%3 crit inc. , %2 all dmg inc. ve tricks of the trade var artık) Bir de HaT'lı rogueların gayet iyi dps'i, gerçi hepsi farklı treelerde ama olsun biraz biraz utility :P
Sosyal ağlarda paylaş

iki oyuncuda skill ve gear eşitse ve patchwerk gibi bir bossta aralarında 10%dan fazla fark varsa bir sorun vardır evet. bu arada postumda rogue kelimesi geçmedi, ne alaka o cevap? ha hunterlar sadece roguelara bu farkı atıyorlar diyorsan çok yanılıyosun, wws scoreboarda bi göz gezdir
Sosyal ağlarda paylaş

@Phlox

İyi güzel de bahsettiğimiz olay pvp değil. Desenizki hunter pvp'de kırıp geçiriyor eyvallah. Ama bahsettiğimiz şey pve. Bir classlar yaptıkları işişleri nekadar iyi yaparlarsa raidde okadar kısa sürer. Burada hunter benden daha fazla dps yapıyor diye ağlamanın bir alemi yok. Raidde fazla dps yapıyor diye adama fazladan mı item veriyorlar? Şu konuyu pvpde tartışsanız tamam da pve konusunda tartışmanız çok komiğime gidiyor.

said:
postumda rogue kelimesi geçmedi

Aynı anda birden fazla yerden yazmamam lazım. Kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

epeeen olay tamamen

bir kisi ciksa bak raid leader hunterla doldurdu raidi bana spot vermedi dese anliycam ama hunteri gecemiyorum diye aglayinca komik oluyor

raidler o kadar ayaga dustuki salak sulak tiplerde raid yapmaya baslayinca zirlamalar artti sanki PvE dedigimiz sey en cok damage i yapan akzanirdan ibaret veya cok damage yapana ekstra badge filan var
Sosyal ağlarda paylaş

hunterlara komik gelebilir de diğer dpslere hiç komik gelmiyor sevip oynadıkları classın diğer bir classla raide katkısının aynı olamaması. utility fln geçin bunları, blizzard kendi söyledi bütün dps classların dpsleri birbirine yakın olcak diye, tutturamadılar fixliyorlar, ağlamayın hiç :)
Sosyal ağlarda paylaş

onu fixlediler galiba partide biri critledi zaman abilere otomatik 1-2 combo point geliyodu abilerde sadece finisher spamlıyodu.

bu arada cidden lazımdı boyle bi PvE nerf full epic item lvl 200 lerde adamlar 2700-3300 arası dolasıyoruz reti pala dps warr. ench shaman gear ları daha kotu olan mageler falan fight ına gore 2000-2500 civarı mesela patch de 3000-3500 dps gibi yapıyor ama yesilli mavili hunter abiler 4k+ larda giriyolar olaya coookkk dengesizdi, iyi olur duzeltmeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...