Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C Grade Crystal

Osiris_Quidam

Öne çıkan mesajlar

Simdi kafami kurcalayan bisey var.C grade crystal olmadan C grade wep yapamiosun.Ama Giran da bir vendor var mesela Stiletto icin 2815 D grade 587 C grade crystal istio malum piyasadan alirsan 2.8-3 m arasina gelio.Fakaaaat kafami kurcalayan olay C grade itemi crystale cevirmeden nasi C grade crystal elde edip vendora veresin? Yada C grade crystalin olmadan nasi c grade item yapip crystale cevirebilesin hehehe biraz karisik ama isallah kafami kurcalayan olayi anlayip bi cozum onerisi sunabilecek birisi vardir. Bu arada C grade crystal satan da gordum.Yani napio bu adamlar lvl 50 mobdan C grade silah dusme sansi 0.001 gibi yani yuzbibnde bir felan napiolar dusurup cope mi atioler hehe[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]

[b]Burningred LvL 31 Assassin-Bartz

[b]YARMAGUL LvL 24 Artisan-Bartz[b]
Sosyal ağlarda paylaş

3ml lik silahin olcak + verecegin dmgi düsününce sanmiyorum icine bisi oturmaz..[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

Daha denenmemiş ama elbet deneyeceğim bir yol :)

Vendorda satilan bronze set (gogusluk) 2000 kilo ve yaklaşık 50k. playerdan aldığım d grade armor enchance scroll 30 k diyelim. şimdi ben bu zirhi d grade'e dönüştürüp kristalize edersem d grade kristal elde edebildiğime göre, aynı yöntemle c grade neden olmasın ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Baaulo haklıymışsın kardeşimde scrollu almış bulundum işte. Scrollun üzerine tıkladığın zaman koskoca yazmış adamlar d grade armoru enc. için diye. Danalık bende işte :P

Eeeeee o zaman bu d grade kristali nasıl ucuza mal edicem. En ucuz d zirh ne eritebileceğim. Ben ne zaman para kazanabileceğim ühühühüüh :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...