Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rock istanbul 2004

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Organizatörlere uçan kafa atayım, hatta attığım kafa organizatörle girsin. Kısacası ORGANİZATÖRLERE KAFAM GİRSİN. Manyak lan bunlar 18-19-20 haziran ÖSS gecelerine fest mi koyulurmuş en az 1000 eleman kaçırırlar sırf bu yüzden[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
BiTcH_oFBaT, 08 Nisan 2004 23:06 tarihinde demiş ki:
Anathema, Queensryche, Muse, Starsailor, Faithless, Hundred Reasons, Şebnem Ferah, Teoman, Aylin Aslım, Bülent Ortaçgil, Feridun Düzağaç..

teoman la feridun çerezmi be gereksiz yahu

fazla olsun diye doldurmasalar bari[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 25 Nisan 2004 23:37 tarihinde demiş ki:
natural 15inde adamın orda ne işi war alalhını sewersen ya
bi dahaki sefere gidersin

manyakmısın ya ne demek 15 in de adam ne işi var.15 in de adam sewdiği grupları izleyemezmi?16 yaş olayı da 16 yaşındayım ama 16 yı doldurmadım...anlamadım nasıl bi sistem uyguladıklarını[signature][hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Anti-Chemical
Sosyal ağlarda paylaş

çoluk çocukla kim uğraşmak ister ?
ezilirsin, sonra al başına derdi.. (ki normal bir insan bile ezilebilirken)

ayrıca yurtdışında 18 yaş sınırı var, taviz de vermiyorlar.
-18 bir kişi ezilerek ölse herifler hapse bile girebilir ihmalden..

bir de böyle düşün[signature][hline]bir güzellik yapın tıklayıp be =)
Sosyal ağlarda paylaş

yo, cok da guzel yollarlar yane... ne diyim sizin zamanınızda oyleymiş:P ama asıl bana garip gelen

1. rock teh nations da 60 milyon (idi)
2. rtn de yaş sınırı yok bunda niye olsun?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Batilc, 28 Nisan 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
yo, cok da guzel yollarlar yane... ne diyim sizin zamanınızda oyleymiş:P ama asıl bana garip gelen

1. rock teh nations da 60 milyon (idi)
2. rtn de yaş sınırı yok bunda niye olsun?

1- rtn ye gelcek gruplar la rock istanbul 1 mi?
ztn o yaşta kaç çocuk rtn ye gelen grupları bilcek
ama rock istanbula gelcek grupları o çocuklar number one olsn mtv olsn istedi yerde zamanda görebilme fırsatına sahip
ayrıca rtnde kalma olayı yok
ama rock istanbulda war çadr vs
hee hoş kalmasn diceksn ama riski göze alamazlar[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası kardeşim - ki kendisi 90lı - ben gidicem dese dur bakiim nereye derim ben..
ben bile 16ımda başladım festival festival sürtmeye - tek başıma -
oondan önce götüren bir kuzen bulunuyordu, aynı bunun gibi 15 yaşında çocukalr tek başlarına dolaşmasınlar festival alanlarında
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 17 milyon üç günlük 60 milyon
yerim ben o ÖSSyi, 20sinde sınava girip sonra atlayıp kilyosa gidecem(abimle(ve arabasıyla))
ve de gazeteden arkadaş kesmiş, bombayı patlatıyorum
Müslüm gürses çıkacakmış!! ve Light my fire(the doors) ı söyleyecekmiş!! gazetenin yalancısıyım...[signature][hline]Irony is to be walked over by the earth instead of the other way around(Magic Living Terrain kartı)
Ana sayfadaki andır kons kaldırılsın! 4 senelik inşaat mı olur, mis gibi siteyiz neyimiz kons??
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

Valla insanın yaş problemi olmaması güzel birşey.

Ama öte yandan kaçınızın annesi "Iron Maiden geliyorsa bana da bilet alır mısın pls bab?" diyor?
Annem çoğunuz protein halindeyken Iron Maiden konserlerine gitmiş Frankfurtta.
Garip kadın.[signature][hline]I wish none of this had happened.Sometimes I wish I was dead, and recognize I never wished I was dead.I wish everyone else was dead.
Sosyal ağlarda paylaş

çıkan gruplar listesindeki anathemayı gördükten sonra e-5 e çıkmayı falan bile göze aldığım müthiş festival

her ne kadar anathema nın resmi sitesinde herhangi bir onay yok ama yine de organizatörlere güveniyoruz(o da tartışılır ertelenen alloween ve dream theater konserlerinden sonra)

hadi bakalım

ANATHEMA GELİYO LAAANNN[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

anathemayı salla muse ve starsailor gibi hatun mıknatısı gruplar geliyor
yani ortama hatunlar akıyor
demek ki ben de akıyorum
*!saçları jöleler arkaya yapıştırır*
hem zaten ne ki anathema fln ben bilmem anlamam o müzikten ben türkü çığırtısını dinlerim, bir ipraaam bir müslüm baba bir bayhan benim idollerim bunları gerisi hava cıva
kıza arkadaşım olursa onu da doğru yola arabesk ve fantazi müzük yoluna çekeceğime eminim

hem anathema nedir diye sorsalar derim ki anathema insana yakışanı giymesidir mesela bir sabah kalksan saçlarını arkaya yağışyırsan beyaz pantalonunu krem yeleğini giysen atlasan doğanına teybe bir anathema koysan mahalleli baksa kıskançlıktan "way ben bunun anathemasınıda babathemasınıda mına goyyum emüüü" deseler kızlar baksa "aman hem yakışıklı hem anathema dinliyor hemen gitsek bi sevgilisi olsak" deseler fena mı olur?[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Oriflame temsilcisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 28 Nisan 2004 22:54 tarihinde demiş ki:

BEN BİLE 16ımda başladım festival festival sürtmeye - tek başıma -
15 yaşında çocukalr tek başlarına dolaşmasınlar festival alanlarında

ya sen kaç yaşındasınki aşmuş lişi ayaklarına yatiosun anlamiorum ya.15 yaşında çocular festival alanında dolaşmasın etmesin hede hödö yapiosun.çok mu fark var 16 yaş ile 15 yaş arasında.ya ama abi sen bile 16 yaşında festival alanında dolaşmaya başldığına göre bizim haddimize düşmez tabi.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Anti-Chemical
Sosyal ağlarda paylaş

evet beyler bilet falan alan var mı?
yada gelmesi kesin olan kimler var?
ben aldım walla biletimi.cadırım da hazır.gerci hala bu bileti satıp bi cırpıda rocwave'e gidebilirim..finaller hele bi iyi gelsin..
bu arada 18 ya$ sınırı yok.ama 18 ya$ından kücüklere alkol ve tütün maddeleri satılmıcakmı$.peh cok sacma.bi i$i yapıcaksanız düzgün yapın.sanki 18 ya$ından kücükler orda ba$kalarına aldıramıcak istediklerini..
lol.dikicekler ba$ına bi adam.sen iciceksin bunu!18ya$ından kücüge vermek yok.bitir bitir.fondip
Sosyal ağlarda paylaş

benim gelme ihtimalim yüksek diyeceğim ama henüz hiç bir şey kesin değil
sınıfı falan geçersem bi de bizimkileri "bak bu da gidiyor bak kanka da gidiyor ben niye gitmeyeyim" yöntemiyle kafaya alırsam gelirim

60 milyonu neremden çıkaracağımı düşünüyorum sadece şu sıralar

bi de gelirsem şöyle bi 5-6 kişi falan toplayıp gelirim herhalde

bu arada babacum olayı aşmışsın sen
buna inandım burada ben:)[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...