Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rock istanbul 2004

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Anathema, Queensryche, Muse, Starsailor, Faithless, Hundred Reasons, Şebnem Ferah, Teoman, Aylin Aslım, Bülent Ortaçgil, Feridun Düzağaç..

şu ana kadar açıklanan gruplar/kişiler bunlar.
18-19-20 haziran tarihlerinde yapılcak festival.
öss filan hadi hayrlısı[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
baya gidilesi..
ilginç bi festival olcak.. yani rock adı geçen festivale faithless'ı cezayı almaları ne kadar mantıklı pek bilmiyorum. ama queensryche ve anathema gibi etkenler direk çekiyo insanı.
ama tabi 3 günlük festival için bilet parası dışında da baya masrafa girmek gerekecek. ve bundan bi 15 gün sonra da rtn olduğu düşünülürse sağlam harcama olacak gibi..
inşallah uygun olurum da 2sini de kaçırmam..[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi güzel bi konser özellikle Cem Köksala da sikkat edin çok sağlam bir albüm yaptı..Vokalde Murat İlkan(pentagram9 ve davulda Ayhan İlkan(Şebodan) çok güzel uymuşlar tüm elektrik ve bass gitarları Cem çalmış..Harbi çok güzel olmuş..Gerçi Akmara gidenler görmüştür ordaki maketi biraz fazla uçuk ama,gerçekten kaç güzndür durmadan o albümü dinliyorum..Albümün adı Set Me Free..[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

Bune böyle işte türk mantiği..
20 haziranda öss var 18-19-20 fevtival mi olur :(
ühühühühhühü Muse fln var ühühüh
orgazinatör IQ su kaçtir merak ediyorum[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...